Bir kadını / erkeği 10 dakikada nasıl sınır eder piskopata bağlarsınız ?

Bir kadını 10 dakikada nasıl sınır eder piskopata balar sonra 20 dakikada tekrar sakinleştire bilirsiniz .

yok sa

Bir Erkeği 10 dakikada nasıl sınır eder piskopata balar sonra 20 dakikada tekrar sakinleştire bilirsiniz.

0|0
17|38

En İyi Kız Görüşü

• Sinirlendirmek için;

+ Tatlım, bu gece maçı izleyemezsin dizim var.

+Alışveriş yaptım hiç çantam kalmamıştı :/

+Yemeği yaktım hayatım pizza söyleyiver.

+Kiminleydin? Açmadın telefonu, lanet olsun sana!

+Ne halt karıştırıyorsun/beni aldatıyor musun?... Uzar gider.

Sakinleştirmek için;

+Sevişelim mi?

1|4
    0|1

Erkekler Ne Diyor 38

• Her insanın ayrı bir zayıf noktası vardır, onu bulup oradan vurmalı ve sinirlenme eşiğini yakalayana kadar pes etmemelisin.

Ben genel olarak bir erkekte bulunabilecek zayıf noktaları söyleyeyim:

* Sevgilisinin eski sevgilisiyle yaşamış olduğu, ama henüz onunla yaşamadığı herhangi bir macera

* Büyük emeklerle ortaya koymuş olduğu bir başarının, ya da eşek gibi çalışıp aylarca para biriktirerek aldığı bir nesnenin çok basit bir hata yüzünden mahvolması

* Arkadaşlarının yanında rezil edilmek ya da küçük düşürülmek

* Bir şeyi önce kısa ve öz, sonra detaylı, sonra detayların da açıklamalarıyla birlikte anlattıktan sonra hala anlaşılmaması

* Evinin ya da odasının düzeninin ondan habersiz değiştirilmesi, yaşam alanına imza atılması

* Çok gıcık olduğu birinin övülmesi, onun sözüne kendininkinden daha fazla itibar edilmesi

Bunlar 1-2 dakika içinde aklıma gelenler. Sakinleştirmek içinse genellikle sevişmek yeterli oluyor :)

1|0
    0|0
  • Bunu sen bana yapiyorsun ya hemde 5 dakika da :))

1|0
    0|0
  • Bütün makyaj malzemelerini, bakım ürünlerini (şampuan ve duş jeli dahil) ve en sevdiği ayakkabılarını çöpe atarım. Zaten o sinir krizleri geçirmeye başlar, bende hemen gidip yenilerini alırım ve kriz hemen biter. Kendimi ayrıca affettirmek için de, güzel bir çiçek ve romantik bir akşam yemeği düzenlerdim. Herşey yoluna girmiş olurdu :))

2|0
    0|0
    • Neeyyyy böyle yapan gercekten ölümü gelmis demektir :)

• Paran cok belli :)

• Yok ben fakir ama gururlu bir gencim :)

• Aldattığımı söylerim delirir.

10 saniye sürer, sarışınlarda 20 dakikaya yakın sürebilir anlayıp tepki vermesi.

Şaka yaptım der önüne sevdiği markalardan hediye çekleri, indirim kuponları, kataloglar bırakırım.

Mutlaka sakinleşir.

0|0
    0|0
  • saç renginin igrenç, gögüslerininde küçük olduğunu söylerdim..

20 dakika sonra onu gerçekten bu halini çok seksi bulduğumu söylerdim

0|1
    0|0
  • Üzerime Yoktur :D

0|0
    0|0
  • link

İstediğiniz Kişiye 8 Dakikada Nasıl Evet Dedirtirsiniz adında bır kıtap okumustum burda bu sorunun cevabını tam olarak bulabırlırsın

0|0
    0|0
  • bunun yolu kolay...iphone ya da android yeni nesil bir telefon kullanıyorsan ben yapmıştım kız arkadaşıma telefonauna kendi telefonuna feyk telefon diye bişe var kuruyosun basit istediğin dakkayı ayarlıyosun o ayarlarındanda bir isim koyyosun mesela ben orosbu necla yazmışdım:) istersen yalancı arama yapıyor istediğin zamanda istersen mesaj atıyor bende mesaj ayarladım or..necla diye 2 dakkaya ayarladım içinede aşkım bugünde şu yelloz kızın koynundan çıkıp bana gelecekmisin diye 2 dakkaya ayarladım odaya koydum wc ye gittim:) içerden inanılmaz bir çığlık:) gerisi belli

0|0
    0|0
  • 10 dkda değil 10 salisede sinir ederim. saçını çekmemle cadıya bağlaması bir olur :D ha sonrasında sakinleştiremem o ayrı. sakinleşmesinin tek yolu elinde kalmam olur sanırım.

0|0
    0|0
  • sınır etmek için on dakıkaya gerek yok bır dakıka bıle yeter ama sakınleştirmek günlerce sürebilri ;D

0|0
    0|0
  • walla soruna tam yanıt vermesem de kızların erkekeri deli etmek için erkeklerden daha çok yetenekleri ve zekakları var :) adamın kafasındaki saçları tek tek yolarsınız :D

Neden Erkeklerin daha erken öldüğü ortada :D

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • psikopata baglıcaksan 10 dakikada değil 1 günde baglarım. 10 dakikada olur biterse zevki kacar. madem olacak biraz plan programlı olacak can çekiştireecek

0|0
    0|0
  • link

Bu şekilde sonunda ise hadi alışverişe gidelim dersen kadın her türlü sakinleşir denedim.

0|0
    0|0
  • onunla can sıkıntısından konuştuğunu önemsemediğini hissettirip sonradan şaka lan şaka salak moduna yatarsan dediğin olur ;)

0|0
    0|0
  • Kadını mesela 5 dakikada psikopata bağlatırım. Dizi izlerken maç açarım. Ama 20 dakikada sakinleştiremem o ayrı.

1|0
    0|0
  • Ölmek için mi böyle bir soru sordun :)

0|0
    0|0
  • 3 dakika bile yeterli ;
    akıldan herhangi bir konu seçilir espiri bile olur
    ısrarla tekrarlanır pişirili pişirilir servis edilir = psikopat
    ama her kadını toplamak için aynı tarif mümkündeğil
    zor

0|0
    0|0
  • Ondan paketindeki son sigarayı al ve kır

0|0
    0|0
  • burnunun üstüne kafayı gömdünmü tamamdır .d

0|0
    0|0
  • Hal, hareket, tavır...

0|0
    0|0
  • durduk yere şizofrene bağlayıp kafanızdan uydurdugunuz şeylerle partnerinizi suçlayarak cok rahat psikopata bağlayabiliriz

0|0
    0|0
  • susarak diyeceğim ama kadınlar pek beceremez onu

0|0
    0|0
  • mesajlarına geç cevap vemrem delirmesi için yetiyor :D

0|0
    0|0
  • 10 dakika çok 10 sn sinir etmeyi başarıyorum

0|0
    0|0
  • maç izlerken televizyonu kapat mesela :D

sakinleştirmek içinde sex yap

bunuda en iyi yorum yap canımı sıkma

0|0
    0|1
  • Kadına kilo almışsın,erkeğe de alişverişe çıkmak istiyorum de bunlar yeter.

1|0
    0|0
  • bu tip sorular sorarak...

0|0
    0|0
  • ama kişiler farklı yapılara sahiptir birinin kızdığı şey diğerine güzel gelebilir :)

0|0
    0|0
  • "kilo almışın, böyle giderse üstüne özel kıyafet diktirmek zorunda kalıcaksın" diyerek

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 16

• Kadini 10dk degil 1 saniyede piskopata baglaman onun son zamanlar yaptigi diyetin ie yaramadigini hatta daha cok kilo aldigini demeniz yeterli ya da feci kiskanip onu engellemenizde yeter. Erkegi piskopta baglamakta onunlayken baskalari ile ilgilenmek o sanki yokmus gibi davranmak yeterli, sakinlestirm seklide kadina hayatim ne cok hos olmussun gormuyeli erkektede askim seni cok seviyorum demeniz yeterli :)

0|0
    0|0
  • Bunu bilgileri hiç bir zaman birisiyle paylaşmam .Bana özel.Misal sitenin geneline bakarsan bir çok üye beni görünce bıçaklarını bilevliyor.Demeki doğrus şeyler yapıyorum :).Hayırlısı

0|0
    0|0
  • kücük kezbanlıklar işe yarar. bugün yolda biri bana laf attı derim gıcık kapar. sonra öpüş sırnaşma negzel olur.

0|0
    0|0
  • Sinir Etmek İçin:

Çok dengesizsin,bir dediğin diğer dediğini tutmuyor,uff bari bunu düz mantık düşünme,senin gibi ilkel insanlardan pek haz etmem, yok artık bu kadarı da fazla,sen gerçekten iyi misin?

(Bunlar o konuştuğunda araya girip denilebilecek en sinir bozucu şeyler )

Ama bunları dedikten sonra...

Sakinleştirmek İçin :

Yine sinirlendin ve bana sinir oldun değil mi ama ne yapıyım seni sinirlendirmek çok hoşuma gidiyor o yüz ifadesini başka bir yerde bulamıyorum demete sakinleştirici yöntemi ..

;)

0|0
    0|0
  • annesinden bahsederek :D

2|0
    0|0
  • Gereksiz kıskançlık yaparım suni kavgalar çıkarırım özellikle paranoya derecesinde kıskançlık yapıp ters ters konuşurum o zaman kafayı yememesi için bir sebep kalmaz. On dakikada yapılabilecekler bunlar. Sakinleştirmek için de önce ben sakinleşirim özür dilerim yumuşak ses tonuyla, kedi gibi sokulurum masaj yaparım saçlarını okşarım falan işte...o zaman sakinleşir:))

0|0
    0|0
  • ayy çok iyi psikopata bağlarım :)

ama sonrası geçmiyorki:(

0|0
    0|0
  • ona bakarım onun için neyin önemli olduğunu anlamaya çalışırım o konuda eleştiririm hemen sinirlenir zaten muhtemelen patlayacak bomba gibi olur sonra ona kolay sinirlenip sinirlenmediğini denediğimi söylerim :D

0|0
    0|0
  • Ahahaaaa bu konuda uzmanım.Kimseye çıt çıtlatmam bu konuda.

Çok pis arıza ederim adamı.Sonra sakinleştiririm.Söylemem nasıl yaptığımı.Pek te yapmam ama,yaptıklarım bilir <<3<<

0|0
    0|0
  • hızlı hızlı hesap sorarım kendi yaptığım hataları o yapınca masummuşum gibi fırça atarım.. sakinleştirmek için fazla çaba harcamam tamam tamam neyse derim...

0|0
    0|0
  • ben bır sanıyede delırtıyoruym sakız çiğniyorum çak çak deliriyo :D

0|0
    0|0
  • bende bir çene var offff dillere destan kızdırırım sonrada tatlı dil birazda cilve iş tamam

0|0
    0|0
  • Kızlara aa kilo mu aldın sen. Erkeklere de seni aldattın dersen ilk 10 sn tepki garanti.

0|0
    0|0
  • trip atmak yeterli sanırım =)

0|0
    0|0
  • Futbol hakkında konuşurum Balım..

Takımına sayarım baya... Sonra aynı şekilde takımını överim <3

0|0
    0|0
  • 2 cümle ile sinir eder bir daha sakinleştiremem.

0|0
    0|0
Yükleniyor...