Futbolda hem defansa hem orta sahaya hemde forvete koşan mevki?

Futbolda hem defansa hem orta sahaya hemde forvete koşan mevki hangisidir top nerdeyse oraya doğru koşan bir mevki varmıdır?

0|0
3|9

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır ön liberonun görevi buna yakınsa da futbolda öyle bir mevki yok

0|0
    0|0
    • Ön liberonun görevi nedir?

• Çok teşekkür ediyorum son olarak ön liberonun görevlerini sorumluluklarını detaylı olarak anlatabilirmisin acaba?

• Az çok bahsettim yukarda maç içinde görevleri değişebiliyor. İki stoperin arasına girerek defansı üçler geriden top alıp oyunu açar rakibe orta sahada basar rakip kalabalik geldiğinde kenarlara inerek beklere yardım eder gibi bir çok şey var. Adını duyurmuş yaya toure pogba daha yakın olarak mehmet topal gibi oyuncuları takip edebilirsin dostum

Kızlar Ne Diyor 2

• nedense aklima Muslera geldi :D

0|0
    0|0
  • Defansif forvet gibi bisey diyolardi sanirsam -_-

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• En yakin olarak soyledigine yakin ön libero mevkisi geliyor tabi mevkinin hakkini veren ön liberolar.

0|0
    0|0
  • Bunu yapmaya en uygun mevki defansif orta saha oyuncularıdır. Fransa-İzlanda maçında bunun örneğini Paul Pogba gösterdi yeterince...

0|0
    0|0
  • Kardeşim futbol bir takim oyunudur bunu herkes biliyor onun için kaleciden forvetine kadar atakta yapılır defansta yapılır. Yani bir forvetin her zaman ileri uçta beklediğini hiç gördün mu? Ya da bir defans oyuncusunun sürekli geride kaldığını gördün mü?

0|0
    0|0
  • Böyle bir mevki yok en yakın sanırım 10 numara oyuncular özellikle 4-2-3-1 sistemindeki 10 numaralar senin bu dediğini yapa biliyor.

0|0
    0|0
  • Atiba demek o demek

0|0
    0|0
  • Böyle bir mevki yok öyle bir cigerde :)))

0|0
    0|0
  • En yakın mevki orta saha oyuncusu.

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...