Evde spor işe yarar mı?

Kışın 1 ay spora yazıldım, sonuç vermeyince pes edip bıraktım. Sonra evde kilo vermeye başladım. Ardından ilaç almaya başladım ve kilom bir anda arttı. Spor yaparken 70 kg dım. Spor sonrası 68 ve ilaç sonrası 85 kg oldum. Boy 1.72
Aşağıdaki program işe yarar mı?
Evde spor işe yarar mı?Bir ara (iki yıl kadar önce) bunun gibi bir program beni 64 kg'a düşürmüştü.

Güncellemeler:
Birde nasıl beslenmeliyim bilmiyorum. Yağdan kaçınsam iyi olur gibi geliyor.

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• çok az işe yarar saglam vucut için salon lazım

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 1ay nedirde hemen pes ettin

0|1
    0|0
    • Hocalar pek ilgilenmiyordu ve basküle her çıktığımda 250 gram kadar kilo artıyordu.

• ama bir anda etkisini gormezsinki yillar sürer belki devam et spora sporsuz hayata karsiyiz evde de yaparsin

0|1
    0|0
    • 5 kg ve 10 kg'lik dambıllarım var, yaparım diye sanıyorum.

• Abim uzun bir süredir spor yapıyor ve gayet sağlıklı, fit bir vücudu var. O daha uzun süre salonda çalışmıştı, şimdi bıraktı ve evde yapıyor. Bana yardımı dokunur mu bilmiyorum, ama kışın tekrar salona yazılmayı düşünüyorum.

• bence bir salona yazilmalo ve bagli kalmalisin ya da bir spor ve beslenemene dikkat ettiginde 1 2 yil icinde ve hayatin boyunca mukkemel daydalari i gorebilirsin

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 1

• 2 guvercin kusu cikar

0|0
    0|0
Yükleniyor...