Bir kafede tek başınıza kahvenizi yudumlarken bir erkek gelip sizden hoşlandığını söylese tepkiniz ne olurdu?

Bu erkek 181 boylarında esmer kirli sakallı (yakışıklılıkla ilgili birşey söyleyemicem çünkü bu göreceli) ama biraz utangaç bunu size söylerken sesi titreyebilir. Ne düşünürsünüz?

Güncellemeler:
Bizim kızlar iceberg çıktı buzzzzzzz. Ama tabi sizde haklısınız ne yapalım tokadı yicez eli ağır değildir umarım. (Güncelleme için kusura bakmayın bende sevmiyorum:) )
Bu neden yabancı kızlarda işe yarıyor peki?

0|0
27|26

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 26

• Kültür farkından dolayı işe yarıyor.Bizim Türkiye'de kızlar çok baskı altında yetiştiriliyor, bilmiyorsunuz sanki.Her yere yabancı kızlarda şöyle böyle yazıyorsunuz...

Bana gelince, eğer çocuğu beğendiysem olumlu tepki veririm.Eğer gülümsüyorsa, hoş davranıyorsa sesinin titremesi, kekelemesi falan ayrıca hoşuma gider.Çünkü belli ki bunu her kıza yapmıyor, kendimi özel hissettirir.

Beğenmediysem de yine kafasına kahve falan dökmem de masama oturmasını söylerim.Kahvemiz bitene kadar laflarız fena mı.Belki arkadaş olabiliriz, arkadaş olmazsak da beğenmediğim için telefon numaramı falan vermem.

Bir de o günki keyfim önemli.Zaten moralim bozuksa suratım asık olur.Suratım asıkken de hiç bir çocuk yanıma gelmez herhalde :D :D

0|3
    0|3
  • İnsan gibi geldiyse insanlık hali konuşurum ama tanımadığım biri kibarca etrafımdan uzaklaştırırım, gerek yok..

0|1
    0|1
  • siettir başımdan kafa dinliyoruz şurda derdim.

0|1
    0|3
  • atımı hazır et ferdi !

1|2
    1|0
  • bu ilişkiye bakış açısıyla alakalı yabancı kızlar bı gece bırıyle tanısıp beraber olup ertesı gun arkadas oluyorlar ama bızde oyle degıl bız ılıskıye onem verıyoruz en azından bır hoslanma olması lazım oda oyle sizdeki gibi hemen olmaz olsa bile insan güvenemez yani ben kırmadan redderim genelde ısrar ederse hakareti basarım:)

0|0
    0|0
  • kızarım. kafe yöneticisi vs varsa şikayyet ederim. asılcaklar diye kafede oturmıcaz diye de bir şey yok herhalde

0|0
    1|6
    • Kıvanç tatlıtuğ gelsin ve yine yöneticiyi çağırıp şikayet edersen ; bu zamana kadar kızlar hakkında hiç birşey bilmiyorum demektir :D Ki bir milyonda bir trilyon eminim çağırmazsın :D

• evet teşekkür eder masadan uzaklaşmasını rica ederim.

• biraz sert mi olmuş ne :S yedi rakamı nedir ya..

• o yine iyi cesaret işte.

sosyal medyada bile açılamayan tipler var kiii

0|1
    0|0
  • beğendiysem bir şans verebilirim.)

0|0
    0|0
  • ana baba duz giderdim

1|1
    0|8
  • kardeşim işine bak dedim hep yine öyle derim

0|2
    0|7
  • Titrek, kırık bir özgüvenle yanıma gelirse kaybeder. Kendinden emin ve zeki olmalı etkilenmem için.

0|0
    0|0
  • bu sorudaki püf nokta ne her yerde karşıma çıkıyor =)

0|1
    0|0
  • tipine bağlı bir durum... çok yakışıklıysa tanımaya çalışırım

0|1
    0|1
  • hoşlandığını söylemeseydi uzun süre konuşurdum sanırım.

0|1
    0|1
  • Direkt abaza damgası yer bu kadar da hızlı söylenmez ki . En azından tanışabilir miyiz desin.

0|0
    0|4
  • aslında o anki psikolojime bağlı

0|0
    0|0
  • kız ağzındakini şok olup üzerine fışkırttımı :D

0|0
    0|0
  • senden hoşlanıyorum diyecek kadar yaklaştırırmıydımki kendime onu düşündüm şimdi ..

0|1
    0|3
  • gerçekte olsa inanmam beni kandırdılardı :D

0|0
    0|1
  • ignore ederim nedense kafasi calisan biri "hoslaniyorum" degil "tanisabilirmiyiz" der:D

0|0
    0|2
  • allah kurtarsın der, kahvemden höpürdeterek koca bir yudum alırım :D

0|0
    0|5
  • valla hoşuma gider sesinin titremesi ise bence heyecanlandığını gösterir ve şöyle düşünürüm çocuk benimle konuşurken heyecanlıyor demek ki ne güzel :) valla hep hayal etmişimdir biri pat diye söyleyecek diye :) ama seni ilk defa görüyorsa şansın yok direk reddedilirsin ama önceden en azından bir sima olarak biliyorsa şansın var :D

0|0
    0|0
  • Abaza olduğunu düşünürdüm.

0|1
    0|10
    • Eksileyenlere bacağım girsin. Yarası olan gocunur.

• Bu da nereden çıktı, sapık mıdır nedir? Polise gideyim bn.

0|0
    0|9
  • defolur musun derim :D

0|1
    0|5
    • def olmuyorum burdayım işte hadi hadi bakalım tüm ks alemi duysun... seni seviyorum ey gizli seviyorum işte lan ohh beeee

• hahahahahahahahahahahahahah

• sebep? derim

0|0
    0|5

Erkekler Ne Diyor 26

• ben böyle italyan ispanyol ve almanla tanıştım sonra anneme dedim anne ben türk kızı istemiyorum seni evlattıkan redderim diyor bende edersen et yabancı bir kadınla evlencem diyorum yorumla baktımda doğru yoldayım :)

0|1
    0|0
  • ben bu dediğini bir kere yaptım tanışabilirmiyiz dedm hayır dedi mal gibi kaldım o günden beri hiç bir kıza açılamadım karamsarım hep :)

0|1
    0|0
  • hoşlandım olmaz. abaza"N"lığa gerek yok. ybancı kızlara işe yarar çünkü onların kültürü ya da amacı farklı.

türk kızına milletin içinde o teklif yapılmaz. tanışabilir miyiz den önce kızdan o sinyali almış olman lazım.

0|0
    0|0
  • yabancı kızlar medeniyet gördüklerinden hoşlanmasalar bile kafaya çanta vurmalar, üste su, çay ya da o anda ne içiyorlarsa onu fırlatmalar yok. gayet sakin bir şekilde sizden hoşlanmadım diyebilecek kadar hoşgörülü olduklarındandır. ama poposu tavan yapmış kezbanlarımız maafeles utanmasalar polisle jandarmayı birlikte çağıracaklar...

0|0
    0|0
  • erkek olarak soruyu üzerime alındım önce :D öyle bişey olsa terslemek içimden gelirdi sanırım veya ilgilenmeyip yüzümü çevirirdim. ortama bağlı

0|0
    0|0
  • Acaba hayatımı karartacak ve sonra bende onun peşinden koşacağım bir tip mi eğer öyleyse gelsin otursun bir çayda mı içmeyeaakkk. diye düşünürler. bence

0|0
    0|0
  • bi hatun cafede tek başına çok korumacı olur sürüden ayrılınca güven 0 a iner pek yaklaşmamak lazım :)

0|0
    0|0
  • Benim bildigim eger bizim turk kizlariysa agzina geleni soyler hatta sizi sikayet eder ama kimse teklif etmezsede depresyona girer bunalima girer kimse beni semiyo triplerine girer ne istir anlamadim guzel bir konuya deginmissin :)

0|1
    0|0
  • "La gardaş ne içtin sen allahını seversen.. şaşırdın mı la. ölüyü diriyi **ktin gözü bana mı diktin" derim :D

0|0
    0|0
  • Ohooo onları ne doktorlar ne mühendisler istedi ailesinden de onların gönülleri razı olmadı :D Sana mı bakacaklardı ?

0|0
    0|0
  • arkadaşlar bu sitede absürt cevap veren kızları kaale almayın bunlar varoş kesmi her türk kızı bunlar kadar edepsiz değil.

0|1
    0|0
  • Kız olsam orada verirdim :P Demeyeceğim

Üffff sanane be salak der Türk kızı kişiliğimden taviz vermezdim ama ne yazık ki erkeğim bebeğim :)

0|0
    0|0
  • Hiç hoş karşılamam.

0|0
    0|0
  • What the hell is going on ?

0|0
    0|0
  • Üff ne diysn yha gt bşmdn be slk .s .s

2|0
    0|2
  • :D kız şok olur bağlantılardan duman çıkar kısa devre yapar sonrasında

fatal error...

:D

0|0
    0|0
  • top musun olum sen ? derim :D

0|0
    0|0
  • vay maraz ali :D

0|0
    0|0
  • Aman gardaşım aman Bizim ülkenin kızları kezban hep sakın yapma pişman olursun.

0|0
    0|0
  • dertsiz başına dert alma kızların sağı solu belli olmaz

0|0
    0|0
  • cafe de tanışma orada tanışma ee nasıl tanışacak bu bekarlar? görücü mü gelme li illa

0|0
    0|0
  • üff defol be slk.s.s dicekler

0|0
    0|0
  • hacı türk kızlarından ne beklion odun hepsi şimdi en iyi cevap butonuna basabilirsin =)

0|0
    1|0
  • bana gelse birisi kız olsun taştan olsun der kabul ederdim ama kızların psikolojisi farklı :D

0|0
    0|0
  • Kızların cevaplarına bakıyorum da çoğunluk '' hadi lennn'' tarzında yazmış :D Orada Kıvanç tatlıtuğ vb gibi biri teklif etse ' hadi lenn '' değil '' burda mı istersin evde mi vereyim '' der :D

0|0
    0|0
  • sonra neden evde kaldık...turk hatunlarına birileri dünyada sadece onların olmadığını söyler mi?

0|0
    0|0
Yükleniyor...