Yüzmeyi nasıl öğrenicem?

Sudan biraz korkuyorum 20 yasındayım bu yasıma kadar öğrenmedim. Kursa gittim ilk günden bıraktım. Yine gitmeyi düşünüyorum fakat öğrettikleri zaman tutuyolar ama sonra bırakıyo işte bırakılcagım korkusuyla rahat olamıyorum yüzemiyorum :D kursa gitmeden de olmuyor ne yapayım ben yaa?

0|1
7|19

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Korkarsan hiçbir zaman yüzemezsin bunca insan yüzüyor demekki yapılamayacak birşey değil diye düşün ve ayağının yere değdiği derinliklerde öğren o zaman korkmazsın heralde

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Kursa gitmeden olmuyor mu :) kamoon. Al eline su şişesi. onun üstünde yüz. bir süre sonra yüzebildiğini göreceksin.

1|0
    0|0
    • dalga mı. s

• Havuzda beceremezsin zaten. Havuz seni kaldırmaz deniz kadar.. Denizde kendi kendine öğrenebilirdin. Deniz yoksa kursa git sen.

• tamam. s

• tak ayağına paletleri boyunu geçen yerlere git öğrenirsin bu şeklde

1|0
    0|0
  • su korkunu atlatman lazım

1|0
    0|0
  • Ben yüzmeyi 8 yaşında öğrendim arkadaşlarla denize gidiyorduk onlar biliyordu ben bilmiyordum yüzmeyi açılıyorlardı arkadaşlar ben kıyıda tek kalıyodum enson hırs yaptım sinirlendim dedim boğulursam boğulurum attım kendimi boyumu aşan bir yere bir baktim yüzüyorum 😃 öyle öğrendim. 1 saat sonra denize gidiyorum sabah 6 dan 11e kadar denizde takılıyorum öğlen gitsen sıcaktan yüzülmüyor

0|0
    0|0
  • seni derin bir havuza atıcak lar bak can havliyle nasıl yüzüyosun :D

0|0
    0|0
  • Kursa git

0|0
    0|0
  • yuzmeyi yuzerek ogrenirsin

0|0
    0|0
  • En iyisi öğrenme.

0|0
    0|0
  • sakin olup panik yapmadıgın sürece kımıldamazsanda suyun yüzeyinde kalabilirsin önce bunu başar sonrasında kulaç atmaya baslarsın

0|0
    0|0
  • Kursa gitmedende olur

0|0
    0|0
  • nefes egzersiziyle çözebilirsin

0|0
    0|0
  • atla denize yüzersin ille :D

0|0
    0|0
  • havuzun ortasina atliyacaksin ya bogulacan ya yuzecen

0|0
    0|0
  • Ogrenemıcen

0|0
    0|0
  • off ya nolcak bızım bu halımız :((

0|0
    0|0
  • ilk önce yazmayı öğrenerek başla öğreneceğim yazmayı öğren :D

0|0
    0|0
  • Aynı dert bende de var :(

1|0
    0|0
  • ist deysen yardımcı olurum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Öğrendiğin için bırakıyolar yoksa niye biraksinlar kursa git işte en temizi

0|0
    0|0
  • Deniz'i ya da havuzu yumuşak bir yatak gibi hayal et kapat gözlerini kendini bırak su seni taşıyacaktır. Sonrası kol ayak çırpma zaten.

0|0
    0|0
  • korkak tavuk

0|0
    0|0
  • Kursa filan git

0|0
    0|0
  • at kendini suya bata çıka öğrenirsin kursa gidiceksen zaten orada birsürü gözetmen olur boğulacak olursan elbet seni birisi kurtarır boğulmaktan korkma bu kadar

0|0
    0|0
  • Havuza girerek

0|0
    0|0
Yükleniyor...