Hayatınızda hiç ölü birini gördünüz mü?

arkadaşlar hayatınzda hiç cesed a ölü biri gordunuzmu ne hıssettınız ama yakınız olmayan yabancı biri ?

0|0
818

En İyi Kız Görüşü

• Kadavra gördüm olmaz mı.p

1|0
    0|0
    • abra kadavra olanındanmı ?

• :) ne hıssetın ve nasıldı ?

• Aman çürümüş boyle kokuyodu sadece insana benzemiyodu ki dökülüyodu resmen bir de tırnaklardı tek saglam kalmiş yeri. derilerini soymuşlar kafasınıda kesip başka yere koymuşlar. etleri dökülüyodu ama hiç hayal ettigim gibi degil. rahatsiz eden tek şey kokularıydi başkada bişey rahatsız etmedi beni

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 18

• 6 yaşımda gördüm, trafik kazasında hayatını kaybetmiş, üzeri gazetelerde örtülüydü, o günden beridir karanlıkta uyuyamam, hareket edemem, karanlık fobim vardır, kafayı yerim karanlıkta...

0|0
    0|0
  • bir dünya ceset gördüm hemde çok fazla daha önceki işim gereği savcılıkla beraber fiziki yani adli otopsiye giriyorduk Ama hiç aklımdan gitmeyen düğün konvoyunda ölen yeni çifflerdi böyle söylemem doğrumu ama ölüm o geline hiç yakışmamıştı o kadar güzeldiki halen aklımdan çıkmaz.çok üzülmüştüm

0|0
    0|0
  • 10 gün kadar oldu. amcamın oğlu hayatını kaybetti. camide morgda gördüm, yüzü mosmordu, alnında kalın bir damar vardı. kapattık soğuk hava dolabının içine koyduk. mezarlığa geldiğimiz zaman tabuttan biz çıkardık, sağ tarafına yatırdık üzerine sıralı tahtaları dizip toprağa verdik. allah rahmet eylesin.

0|0
    0|0
  • 12-13 tane gördüm. Zaten o esnada psikolojik olarak kötü olduğum için normal gelmişti.

0|0
    0|0
  • Merhaba,

Yok görmedim de göremem gerçi..

Dayananamam..

Çok hassasım..

Ama birgün apartmandan tabutla çıkan komşumu görmek beni derinden mahvetti.

Ve şunu söyleyim ki Allah yokmuş gibi yaşıyor birçok insan.

Sonu felaket.

0|0
    0|0
  • maslak itünun onunde gormustum motor kazası yapan bı adam ama ustu kapalıydı gazteyle falan kenardan yuzu gozukuyodu o kadar

1|0
    0|0
  • çok ben bile öldürdüm

0|0
    0|0
  • Ben gördüm. Yolda adam düşmüş ve ölmüş. İnsanlarda ablukaya almışlar, ellerde çekirdek.

O an hissettiğim tek şey dışarıda ölmek istemediğim olmuştur.

0|0
    0|0
  • gördüm hiç bir fark yok aynı

0|0
    0|0
  • yanımda 2 kişiyi vurdular bide mahalledeki bir kız kendini asmıştı akrabalarıda saymayım

0|0
    0|0
  • gasilhanede anneannemi gördüm tek ölü oydu şimdiye kadar gördüğüm başka yok

0|0
    0|0
  • Hiç görmedim

0|0
    0|0
  • bunları burada yazmak mantıksız

0|0
    0|0
  • gördüm yoldaş

0|0
    0|0
  • ben cok gördüm hatta bizim oralarda sabaha kadar beklenirr ölü bende bekledim 2 defaaa

0|0
    0|0
  • telezviyonda gördüm ben

0|0
    0|0
  • Yakınımı da gördüm yabancıyı da tuhaf bir durumdu. Hele arkadaşımın cesedi saçma gelmişti bu ölü mü lan şimdi soruları canlanıyordu nasıl olur falan işte.

0|0
    0|0
  • içine çekilmiş ölü pipisi

0|0
    0|0
    • görmenizi istemezdim :'(

Kızlar Ne Diyor 7

• gördüm. konuşmaktan tiksinmiştim.

0|0
    0|0
  • sürekli elimde hatta ex hastalar oldu

o anda mesleki durumdan jiçbirşey hissetmiyorum

ama iş hayatı dışnda görürsem etkileniyorum

0|0
    0|0
  • gördümde sorunun başında niye gülücük var ona takıldım ben :/

0|0
    0|0
  • Gordum evet,iki tane,ikiside cok huzurlu gorunuodu,benimde.. uzerime bir huzur geldi,ikisinide taniodum

0|0
    0|0
  • görmedim :/

0|0
    0|0
  • yakınım olmasa dahi ürperirdim

0|0
    0|0
  • Görmedimmmmmmmmmm

0|0
    0|0
Yükleniyor...