Sadece yürüyüş yaparak ve yemeğime dikkat ederek bacaklarımı zayıflatıp sıkılaştırabilir miyim?

Spor demeyin arkadaşlar çünkü üşengecim yani önceden bıraktım yine bırakırım biliyorum ki bırakınca çok kötü oluyor. O yüzden spor namına sevdiğim tek şey olan yürüyüşü yapsam her gün bir saat yeter mi sizce? bacaklarım zayıflayıp sıkılaşır mı?
Ve ortalama ne kadar zaman alır bu? 2 ay 3 ay?

Güncellemeler:
Güncel güncel

0|1
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• kendine yürüme rotası çiz ve bu yürüme rotasında en az 1 tane dinlenme yeri belirle ve her gün aksatmadan uygun saatlerde en az 1 saat 15 dk. falan yürü, bu akıllı uygulamalar var adımsayar tarzında onlarıda telefonuna kur seni motive eder hem. yemenede dikkat edersen ilk 1 ayda çevrenden sana olumlu geri dönüşler duyarsın, 4 ile 6 ay içinde pes etmeden hep bnu yaparsan sonucunu alırsın.

1|0
    0|0
    • Valla mi ya yaparım yaparım da bir kız asagida olmaz spor lazım falan dedi de :/

• kolay gelsin :D

• Sağolun😀😀

En İyi Kız Görüşü

• Hayır olmaz haftada 6 gün spor yapman gerek. Yediklerine de dikkat edeceksin. Güne proteinli başlaman squat yapman gerek. Squat yapmalısın çünkü düz götlü bir kız olmak hiç çekici değil. Ayrıca yağların akarken vücudun bıngıl bıngılken mutlu musun? Böyle sıkı bir vücudun olmalı, kasın erimesi yapılmasından daha zor. O kasın sıkılaştığında vücudun diri durduğunda üşengeç olmamanın meyvesini alıyorsun. Bende üşengeç bir kızdım. Şunu öneriyorum. Melisa çayı al aktardan. Kaynat iç, bu gibi otlarla aranı iyi tut. İlk başlarda spor ağrıları çekerkende, gece yatmadan önce 1 bardak süt ve kaynatılmış nane içersen, sorunu çözüyor. Önerilerim bıraya sığmayacak. Hoşçakal

1|0
    0|0
    • Teşekkürler😂 inşallah spora başlayabilirim 😁

• İllaki yoğun olduğun 1 dönem bırakıcaksan ileri görüşlü ol yavaşlatarak bırak demek istedim.

• Önemli değil ki en iyi görüş seçmişsin 😂

Erkekler Ne Diyor 3

• Boy kilon kac

1|0
    0|0
  • Yürüyüşle kilo verilmez sprint yapman şarttır sprint lunge ve squat yapman lazım.

1|0
    0|0
  • 5 aya evet.

1|0
    0|0
    • 5 ay mı 😅😅

• Tamam ya sustum😂🙊

• 15 aya evet 😅😅😅😅

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...