Spor tartışmasının dozunu kaçıranlar!

Şimdi, spor yorumcuları bu işi "ekmek davası" adı altında birbirlerine hakarete varacak derece de yapıyorlar da bire it senin derdine ne gelip benimle tartışıyorsun? Tartışılır eyvallah ama hakaret neyin nesi

Z: Zikinninyo

M: Mayakovski

Z: " yaa sizin başkan mal mal adam gibi bir transfer yapamıyor hep çakallık peşinde"

M: " hee o mu boşver biz dalgamıza bakalım"

Z: " ahaa gol mu lan cordoza nasıl kaçar o gol" ite bağale ite nasıl da elin gavur takımını tutuyor eee elin s. tatlı gelirmiş o hesap...

M: " Hayırdır biz atak yaparken elin yüreğinde adamlar bastırınca bağırmalar falan ne ayaksın olum sen"

Z: "yaa bırak zaten sizin taraftarla da her b.k var"

M: " anlamadım, (neyse misafir şimdi üzmeyelim hesabı bir şey demedim)

Z: " Bunların alayı ş..fsiz aburakoyum adi itlere baksana"

M: " eee s..kerim senin tevellüdünü misafirsin diye ses çıkarmıyoruz adam ol iki dakka"

Z: "yaa ben sana mı diyorum alla alla"

M: " lan it ben de bu takımı tutuyorum yani bir nevi o lafları sen bana da söylüyorsun, yaklaş bakalım pat küt çat"

Ondan sonra sen misafirine böyle mi davranıyorsun?

Kadir dedenin dediği gibi "bu nedir olum bir topun peşine adamlar koşuy, ulaa olum babayınızın malını mı baylaşamıyonuz? birde bunlar yenildi deey gavgaya tutuşuyonuz hey allam yarabbim Allah akıl fikir versin yavrum ben ne deyim daha size "

Vardır herkesin böyle tanıdığı bir kaç p..venk haksız mıyım?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Şu beyaz tv mi ne zıkkımsa oradaki spor yorumcularını bilen bilir, özenle seçilmiş i.neler..

0|1
    1|0
    • İzlemiyorum valla kanalları. Ne yalan söyleyeyim Adnan Oktar ve müridleri dışında bakmıyorum tvye Maaşallah İnşallah.

• İzlemiyorum yahu geçen youtube'tan kardeşim bir kaç tartışmalı video gösterdi, ne kadar o.ç varsa o kanalda:)

• hımm peki o zaman :)

Kızlar Ne Diyor 1

• tutmuyorsan benim takımımı gelmeyeceksin kardeşim,hele avrupa maçında tutmuyorsan hiç.

1|1
    0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• herkesle spor muhabbeti yapmıyorum bu yüzden

1|1
    2|5
  • böyle adamlarla işim olmaz muhabbette yapmam.

0|1
    3|1
Yükleniyor...