Kapat

Sizin yanınızda sevgilinize laf atılsa ne yapardınız ?

Bugün böyle bir olay gördüm :P

Adam sevgilisini korumadı çekip gittiler ..

Siz olsanız ? :)

• Kavga ederdim .
    A seç
  • Sevgilimin yanında kavga etmem sonra ederdim
    B seç
  • Küfür ederim
    C seç
  • Yoluma devam ederim
    D seç
  • Ben olsam ... ?
    E seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
20|79

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 79

• Aslinda gercekten de karisik bir durum.

Erkek vardir gider o adami dogduguna pisman eder. Sadece yere sermekle de kalmaz, ayni zamanda hic unutamayacagi bir tedavi gecirmesini de saglar.

Erkek vardir kendisine guvenemez, simdiye kadar hic dovusmemistir. Karsiligini gostermek ister ama gosteremez. Icine atar. Tek yapabildigi sevgilisine ` Sen iyi misin, ustune alinma aptalin teki onlar ` diyebilmektir

Erkek vardir bu laflarin sevgilisini bozacagini bilir ama bilir ki karsilik verse o moronun kategorisine dusecegini bilir. Sadece guler gecer. Tabi o da karsilik vermek ister ama bilir ki en buyuk karsilik hic muhattap olmamaktir. Onu kendi zavalliliginda birakir. Bilir ki sevgilisi en iyi davranisin hicbirsey yapmamak oldugunu dusunur.

0|0
    0|0
  • Soran a soruyorum cevap vermeden önce: Laf atılan kızın giyimi nasıldı. Edepli açık olmayan ve dar kıçı başı açıkta olmayan tarz mıydı? Ayrıca laf atılan yer nereydi? Bu da önemli taksim de şişli de öyle laf atmazlar ama sen geri kesimin yaşadığı bir yerdeysen olabilir.

0|0
    0|1
  • doğrusunu yapmış adam zeki insan kavga etmez

0|0
    0|0
    • ya da benim teorim :]

• aman abi sen sakin ol :)

• kavga etmeden önce sonucunu düşünmek gerek çok iyi bir sporcu olabilirsiniz çok iyi yakındövüş eğitiminiz de ola bilir 2.3. tekniker dai sifu hatta sifuda olabilirsinz ama bu sonucu değiştirmez kavga ettiniz adamları yaraladınız veya siz yaralandınız karakolluk oldunuz mahkemelik oldunuz peki sonra ne gerek var o ahlaksız ların seviyesine inmeye o laf atanların elbet kız kardeşleri anneleri vardır onlarada laf atan olur zaten bu bilinçte olsalar bunu yapmazlar

0|1
    0|0
  • Sevgilime sen git ben geliyorum yetişirim sana diyip gönderdikten sonra kavga ederdim.

0|1
    0|0
  • İyice bakar yüzünü aklımda tutmaya çalışırım, geçtiğimiz yerin adresini telefonuma yazarım, gece geç vakitte bir daha oraya gider oğlanı bulur, hayvan sakinleştirici ile bayıltır eve kız arkadaşım uyuyorken getirir bir masaya hareket edemiyecek şekilde bantlarım, sabaha kadar kız arkadaşımın uyuyan halini seyrettirir sonrada sabah gözlerini yerinden çıkartıp adamı öldürüp parçalara ayırıp tabut koyulup üstü örtülecek olan hazır bir mezar çukurunu biraz daha kazar parçaları oraya gömerim sonrada oraya kimi gömeceklerse gider altında yatana beddua ederim, gelip karıma kahvaltı hazırlarım, televizyonda beraber şirinleri izleriz <3

0|0
    0|0
  • yanımda kız arkadaşım varsa kavga etmem, yaptıklarının ayıp olduğunu söylerim, üstelerlerse kızı taksiyle evine gönderirim, Allah ya bana verir ya onlara verir:))

1|0
    0|0
  • kıza laf atıyorlarsa çok açık giyinmiştir ki ben çok açık giyinen bir sevgiliyle berabersem amacım eğlencedir onun için kavga etmem ama sevdiğime farklı bir gözle baktıklarını bile hissetsem ki bunu yaşadım gider burda bekle 5 dk ye geliyorum diyip kızı taksiye bindiririm kızada bir arkadaş derim sonrası malum zaten

0|0
    0|0
  • Sevgilim yanımdayken biri laf atsa asla yanındayken kavga etmem. Onu gönderirim öyle başlarım kavgaya. Benim varlığımı göre göre sevdiğim insana laf atanın yanına bırakmam sessiz kalıp.

0|0
    0|0
  • barbarlık işte medenimi olalım yani :)

0|0
    0|0
  • Kavga ederim ne yapacağım başka ağız burun dalarım artık. Sonuçta GODOŞ'muyuz arkadaş. Neyse ki öyle bir şey olmadı henüz.

1|2
    0|0
  • 1-2 kişiyse döverim 10kişi falansa önüme bakarım hiç bir kız için linç edilmek istemem.

0|3
    0|0
  • Aleni bir şekilde ise laf atma olayı, çevredekilerde destek olur, azını burnunu kırarım! Ama hatun buna sebep verdiyse kılımı kıpırdatmam!

0|0
    0|0
  • ben artık bişi yapmıyorum
    2 herifi komaya soktum
    sonuç sabıka, 1 gece nezaret, (kız arkadaşım gelmedi,) ve ayrıldık
    güya kavga etmem onu korkutmuş
    kızlar bu saatten sonra kendilerini korumayı öğrensin
    sonunda ayrılık olucaksa ben kız için gavga etmiyorum
    resmen pişman oldum aklımı sikeyim

0|1
    0|0
  • Allahıma şükürler olsun öyle bir olayla karşılaşmadım. Ha olursada yapacak şey malum. Yanımda sevgilmi olur kız arkadaşım olur akrabam olur .. her kimse onu biran önce gönderiririm gerisi anlatmaya gerek yok o saatten sonra feriştahı olsa farkeder mi ? Akacak kan damarda durmaz .. Saygılar ...

0|0
    0|0
  • duruma göre değişir...kız arkadaşımı evine bırakır olay yerine gelirim tekrear...yanında kavga etmem..zarar görebilir...

1|0
    0|0
    • doğrusuda bu zaten

• atmaya cesareti varsa ödüllendırmek lazım o lavugu..acıl gırısınde yer yoksa yandı!...

1|0
    0|0
  • Kaç kişi olduklarına bağlı eğer 1 kişiyse orda döverim onu 2-3 kişilerse sevgilimi en yakın yerde bırakır olay yerine dönerim eğer 2-3 kişi benim dövemiyeceğim kişilerse biirilerini çağırırım

1|0
    0|0
  • böyle olaylardan insanın yuvası dağılır ben şahit oldum .Tabiki kimse bu lafı çekemez kavga eder ama komşulardan duydum böyle bir olay olmuş kızın erkek arkadaşına bıçak saplamışlar ölmüş malesef. :(((

insanların hayatı kararıyor.

0|0
    0|0
  • Sevgilimi arabaya bindiririm,sonra geri döner kavga ederim.ama sevgilimin yanında etmem çünkü yanında sevgisi olan bir kıza laf attığına göre karaktersiz zavallı biridir kızı falan bıçaklar sonra neme lazım .

0|0
    0|0
  • Atmaya cesaret eden, çenesine ardı ardına inen yumrukları sayamadan yere düşer.

0|0
    0|0
  • Ağzını burnunu kırarım

1|0
    0|0
  • kafa göz yarmak ve yardırmaktan başka seçenek yok o durumda ...

0|0
    0|0
  • duruma bağlı.
    bu işler şakaya gelmez, itin kopuğun bıçak darbesi ile ölmek istemem.
    ama hiç tepki vermesem de o olay yıllarca aklımdan çıkmaz
    zor bir durum

0|0
    0|0
  • direk kavga ederim.

1|0
    0|0
  • Her zaman yaptığımı, kavga çıkarırım!

Ya da hatunu eve bıraktıktan sonra oraya gider, onu bulmaya çalışırım..

0|0
    0|0
  • ergenler gibi atarlanırım heralde :D

0|0
    0|0
  • Kan çıkar kan :))

0|0
    0|0
  • Sakın çocuk modundan çıkıp canavar moduna girerim.

1|1
    0|0
  • daha o kadar yurekli birine denk gelmedim :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    49

Kızlar Ne Diyor 19

• ağzını yırtarım caarrtt diye:)

saçını başını yonarım,bacaklarını ikiye ayırırm:)

hadi gelsin şimdi hazırım:))

2|2
    0|0
  • abartmadığı sürece görmezden gelirim. kimseyi havalandırmaya gerek yok.

0|0
    0|0
  • valla benm yanımda bir kız benm sevgilime kaş göz işareti yapacak laf atıcak öylemi ben varya bennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn ben varyaaaaa o kızı evire cevireeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee o kafenin ortasındaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa diye bir tepki asla vermem :) seviyelerine inmem yani :)

0|1
    0|1
  • şahsen ben kavga etmesini istemem ama hiç tepki vermezse de benle ilgilenmediğini düşünüürüm. çok karışık :D

0|0
    0|0
  • Yapmadığım şey değil, eski sevgilim şirifsiz çok yakışıklıydı bakan kızlar oluyordu önce ne bakyorsun diye el kol hareketi yapardım, cevap verirse yanına gider vururdum. Evet tamda böyle bir insandım bir daha olsa bir daha döverim.

1|1
    1|1
  • Bence atan kişiye de bağlı sarhoşun teki attıysa boşa olay çıkarmaya gerek yok ama normal biri bana laf atsa erkek arkadaşımın haddini bildirmesini isterdim.

0|0
    0|0
  • tepkisini bişeklde koymalı kesinlikle...

1|0
    0|0
  • daha sonra uygun bir yerde saçını başını yolarım onun :D:D

0|0
    0|0
  • O saçını elime bir güzel dolarım onu orda yolarım ama çok abartmamışsa ters bir bakış atar göz çeviririm bu o hatuna yeter sesini keser

0|0
    0|0
  • 62 yerinden bıçaklar gözlerini oyar kemiklerini kum gibi yapar denize fırlatırım.Hığğğğ bi'gaşık suda boğacaaan

0|0
    0|0
  • Laf atanlar cok gurursuz ve serefsiz insanlarmis. Boyle sey mi olur? Allah (cc) kimseyi serefsiz birakmasin.

0|0
    0|0
  • sol elimi belime koyup cemkiririm

0|0
    0|0
  • Kavga ederdim .

0|0
    0|0
  • Geçen gün küçük bir sevgilime laf attı. O zaman sevgili değildik olsaydık gözünü öldürürdüm.

0|0
    0|0
  • Yoluma devam ederim

0|0
    0|0
  • anlayışla karşılarım.o adama laf atılır !

1|0
    1|0
  • Hiç bir şey yapmam ben sanırım.

0|0
    0|0
  • Kiskanç erkek olur kesin, kavga çikartir diye dusunuyorum.

0|0
    0|0
  • birileri cekemediginden laf atiyor diye o kisiyi sevgili sectigim icin daha da mutlu olurdum:D

0|0
    0|0
Yükleniyor...