Böyle bir durumda ararmıydınız?

özellikle sorum bayanlara.ortada karşı tarafın küfüründen sonra sonlandırılmış bir ilişki var.o dayanamayıp ilk olarak merak ediyorum diye mesaj atıyosunuz.ama eminim benim gibi affetmem diyenler olucaktır...siz de çok özlediniz ve deli gibi merak ediyosunuz...yani tamam seviyesz şeyler ama ölüm var kalım var...ne yapardınız.arar mıydınız?

Güncellemeler:
yanlış yazmışım ilk mesaj atan taraf karşı taraf...

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• bu duruma göre değişir bence. öncelikle birbirinizi ne kadar seviyorsunuz? sonrasında sana küfür ederken o nasıl bir ruh hali içindeydi onu buna iten şey neydi. nasıl bir psikolojide idi. bence bunları tartmalısın. bazen hepimiz kötü bir ruh halinde iken bizden hiç umulmayanı yapabiliyoruz. ilk mesajı onun atmış olması seni sevdiğini göstermez ama bir pişmanlık var gibi ortada. ama o bunu tekrarlayacakmış gibi hissediyorsan salla gitsin.

0|0
    0|0
    • bi zamanlar çok sevdik.sonrası hep tartışma ve yorgunluk...o küfürü etti çünkü ben ittim evet onu böyle söylemeye.ama o da beni bunu yapmaya itmişti...onun ilk mesajı hem yüzsüzlük diyorum hem insan olarak merak ediyordur diyorum...onu özledim sadece bu.ben de onu merak ediyorum

Erkekler Ne Diyor 2

• küfürü hakettiysen git özür dile

0|0
    0|0
  • aramam ne hali varsa görsün o kimki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...