17 kilo verdim ama gobek gitmedi?

Ya resmen 17 kilo verdim ve gorunusum sisman degil normalim kolim bacagim herseyim normal ama gobek erimez mi arkadas gitmiyo mekikte cektim hersey yaptim spor salonu ise yarar mi acaba

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• göbek en son eriyen bölgedir
    ilk önce yüzden verirsin kiloyu
    sonra gögüslerden sonra bacaklardan en sona göbekte toplanır yag tabakası

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Spor salonuna gidin orada zayıflatmak istediğin bölgeleri göster ve hocadan ona göre çalışma hazırlamasını iste kendi çalıştığın ile salonda çok farklı oluyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Kilo ile yağ farklı şeylerdir, önemli olan yağ oranını azaltıp düşürmek
    Yani zayıf birisi göbekli olabilir, aynı şekilde kilolu biriside göbekli olmak zorunda değildir

0|0
    0|0
  • Bende zamanında 30 kilo verdim 6 senedir aynı kilodayim halen gobegim var normal kiloma daha 30 daha var ama o iradeyi gösterip zayıflamamiyorum

0|0
    0|0
    • Aynen benimde daha var ama veremiyom. Hatta simdi dusunuyom onceden nasil tutmusum kendimi diyom

• İşte yanlız vücudun kilo hafızası diye birşey var dikkat etmez isen eskiye donersin bir yolunu bulup bende şu kalan 30 kiloyu daha versem süper olacak ama tembellik iliklerime kadar işlemiş

• Göbek eritmenin özel ve özverili bir programı var diyette uygulaman lazım 17 değil 117 de versen kas gider et gider göbek gitmez en zor eriyen yer erkekte göbek kadında kalça buralar insanların yağ depoları

0|0
    0|0
  • Gitmez o göbek ben spora da gidiyorum her şeyi yaptım kilo verenler de oluyor.

0|0
    0|0
  • Yemeği çok yerseniz göbek gitmez, yemeği azaltıp midenizi küçülebilirsiniz...

0|0
    0|0
  • intihar et banceaa

0|0
    0|0
  • nasıl göbek gıtmedı?

0|0
    0|0
  • Karın kasların sikilasmasi gerekli

0|0
    0|0
  • Bol bol koşu yap şekerli besinleri azalt

0|0
    0|0
  • Yağlar taşlaşmış sanki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• herkesin aktif kilo alma bölgesi vardır mesela ben 79 kiloydum 25 kilo verdim ama göğüslerim gitmedi çünkü ben ordan kiloyu alıyorum sende göbekten alıyosun göbek egzersizi yapmadan da gitmez.

0|0
    0|0
  • Yarar

0|0
    0|0
  • yarar kardes

0|0
    0|0
  • Sporla olamdiysa normal

0|0
    0|0
Yükleniyor...