Geçen seneden beri beşiktaşlıların yaptıklarını gördükten sonra sizde galatasaray taraftarını özlemiyor musunuz?

SORUM FENERLİLERE geçen seneden beri beşiktaş çok gündemde değildi 3. oluyordu falan fenerbahçe galatasaray daha konuşuluyordu birbirleriyle didişiyordu ama kavgası daha kaliteliydi galatasaray kavgamız da galatasarayın savunmalarını daha haklı buluyordum sonuçta başarılı bir kulüp geçen sene beşiktaş şampiyon olduğundan beri sadece hedefleri fenerbahçe bizle olan kavgası bile çok basit biz en iyisiyiz herkezi alırız çok kupamız var demesi saçma değil mi galatasaray dese tamam da beşiktaşlıların demesi çok komik bugunde mehmet topal trölünü ortaya attılar dün zaten fenerbahçe yapmış ertesi günü niye aynısını yapıyorsun daha değişik bir şey düşün en azından fenerbahçenin tek rakibi galatasaraydır galatasaray olmazsa fenerbahçe olmaz fenerbahçe olmazsa galatasaray olmaz ikisinin kavgalarını bile özledim inşallah galatasaray güzel transferler yapar şampiyonluk yarışında yine rakibimiz olur kim şampiyon olsa fark etmez yeter ki gs rakibimiz olsun şimdi beşiktaşlılar gelecek biz tekiz zaten bizim kimseye ihtiyacımız yok edebiyatı yapacak klasiktir zaten kimsenin kimseye ihtiyacı yok zaten böyle yaparak rakip takımın taraftarınlarında küçülüyorsun.

Bu benim düşüncem fenerliler ne düşünüyor bu konuda galatasaray taraftarını özledi mi?

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Beşiktaş'ın kulüp olarak bir duruşu var Beşiktaşlılık duruşu ve bunu Fikret orman çok iyi gösteriyor gerek saha içinde gerek saha dışında açıklamaları ile polemik yaratacak açıklamalardan filan sürekli kaçınıyor hatta bir açıklamasında Aziz yıldırımın üslubunu biz 14 15 yaşlarında bıraktık dedi bu bence yeterince açıklayıcı oldu

Aziz yıldırım hep hırsının kurbanı oluyor al yıldızları al yıldızları doldur takımı Tüm başarıları kazanacağını sanıyor ama yanılıyor Ruh asla satın alınamaz ve en büyük eksisi de ortada bir başarısızlık olduğunda kendini değil hep başkalarında arar nedenini şu an bile algı operasyonu yapıyor Medya üzerinden..

Satın aldığı kalemler bir bir Sosa yolcu Gomez takımda kalmak istemiyor diye abuk sabuk haberler çıkarıyorlar. Nedense hiç vitor pereiranın tazminatı yüzünden gönderilmediğini Diegonun ellerinde patladığını Fernandaonun 103 kilonun olduğundan bahsetmezler gökhan gönüle para göz yakıştırması dahi yaptı bu satılıklar.

0|2
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Haklisin walla guzel yazmissin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Beşiktaş o kadar büyüktür ki , yeri gelir ezeli düşman kedi fare ilişkisi yasayan sarışın kardeşleri birbirine sıkı sıkıya bağlar

Beşiktaş eni akilli stat , oturmuş kadrosu , tecrübeli hocası ve muhteşem taraftarıyla üst üste şampiyon oldukça sizin kader ortakliginiz daha da artacak emin olun

0|2
    0|0
  • Özlemedim. Hepsi aynı poh benim için :) trabzon taraftarından nefret ederim, cimom ve beşiktaş olarak devam eder sıra.

0|1
    0|0
    • Ben seviyorum sevmiyorum demedim atışmalarımızı özledim daha kaliteliydi

• Değildi. "Bizim uefa kupamız var" diyordu o kupayı aldıklarında doğmamış çocuklar 😄

• Uefa kupamız var dediklerin de kızsak ta en azından başarılı kulüp beşiktaşın elle tutulur başarısı yok gelip bizle kafa tutarlar futbolu bilmeyenler bile fenerbahçe galatasaray rekabetini bilir

• Çok Görmemek Lazım Bilmem Kaç Yılda Bir Şampiyon Oluyorlar, Sevinmek Onlarında Hakkı.

1|0
    0|0
  • Galatasaraylı olarak bişey yazayım
    Beşiktaş kimsenin umrunda değil 😀 takım olarak bile gözüm görmüyor
    Siyasete mhpnin etkisini düşün heh işte futbola etkisi o beşiktaşın
    Feneri daha çok severim. Feneri yenip kupa almak > beşiktaş

0|0
    0|0
    • Aynen ya iyi ki varsınız galatasaray iyi transfer yapsın şampiyonlukta bizim rakibimiz galatasaray olsun

• Dursun özbek giderse daha iyi transfer yaparsınız herşey başkan da bitiyor bir an önce bu mali krizden çıkın ve bizim yine rakibimiz olun

• Ne güzel diyonda olmuyor işte

• Ohşş haşırtı bilekfört Beşiktaşım Oleeeee r siz yıldıvım ehe bunak dursun ehe:/

0|0
    0|0
    • Bu ne şimdi ya dediklerim de gerçekten yüzde yüz haklıyım

• gs ile fb arasındaki rekabet ve atışma her zaman daha düzeyli ve kalitelidir, beşiktaş taraftarı o kaliteden yoksun bu bir gerçek, gs fener rekabetini ve atışmasın özledim yalan yok yani bunlar tat vermiyor

0|0
    0|0
  • ohas mk

0|0
    0|0
  • Çirkeflikte üzerlerine yok.. F. O küçük Aziz ortamı germeyi iyi biliyor

0|0
    0|0
  • @sirisiriisiri sana çok ihtiyacım var gel lütfen

0|0
    0|0
  • Bizim uefa kupamız var sizin şikeleriniz var neyini özleyeceğim