Artık Ergin Ataman milli takımı bırakmalı mı?

Geçen yıl bir şey yapamadık, gruptan çıkamadık, bu gün de Kanada'ya yeniliyoruz. Peki sizce artık bırakma zamanı gelmedi mi?

• Evet geldi Obrodovaic gelse keşke.
    18% (6)39% (30)33% (36)Oy Ver
  • Hayır devam etmeli.
    36% (12)36% (27)36% (39)Oy Ver
  • Gsliyim ama artık bırakmalı.
    18% (6)13% (10)15% (16)Oy Ver
  • Bilmiyorum.
    28% (9)12% (9)16% (18)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Hükümete yaranmak için Enes Kanter gibi adamı almayan koç defolsun

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 6

• Ergin Ataman sorunlu ve FB düşmanı biri. Asla milli takımı çalıştıramaz. O varken milli takım maçlarını bile izlemek istemiyorum.

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Siz ne vefasız insanlarınız ulan yazık size acıyorum. bir maç kazanınca helal olsun süper devam bir maç kaybedince küfür kıyamet insanlıktan nasibinizi almamışsınız siz iyi gün taraftarları sizi.

0|0
    0|0
    • Bir maç mı geçen yıl ne yaptı.

• Az gidin takip edin su basketbolu bilip bilmeden konuşmayın

• Akp yi kötülediğiiçin Feocu olduğuiçinalınmıyor sence siyaseti neden katıyor yoksa Akpye karşı durmamak için mi alamıyor Ergin Ataman.

• kardeş sorun çok yanlış. Türk olarak en iyi milli hocalar ergin hoca ve ufuk sarıca dır bana göre. Eminim çoğu kişide öyle düşünüyordur. Obradovic te mükemmel bir hoca başarısı da zaten tamamen Euroleague tecrübesinden kaynaklanıyor. Bu yabancı oyuncu yabancı teknik direktör hayranlığını bırakın. Sırf fenerbahçelisin diye ergin atamana veya fatih terime düşman olman gerekmez. Benim obradovice olmadığım gibi..

0|0
    0|0
  • 3. çeyrekte gördüm. adam zaten bırakmış

0|0
    0|0
  • ZELJKO OBRADOVİC diye yazılır ŞAMPİYON diye okunur

0|0
    0|0
Yükleniyor...