Sizce neden Fenerbahçe UEFA liginde finale kalamadı?

yani hatalar nelerdi:s ben hiç beğenmedim oyunlarını bir fenerli olarak,pasiftiler sanki...sizcede öylemi?ne olması gerek? :D

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• hem seyirci hem de oyuncu baskısını kaldıramadılar orta saha da meireles ve mehmet topalın ilerde webonun yokluğu çok sıkıntı yarattı bir de karşı takım çok tecrübeliydi onlar çok inandı bizse ne oyun soğutmasını bildik ne pas yapmasını bu oyunla finalde chealseden fark yerdik iyi oldu

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• eksik oyuncular ve defansif taktikten dolayı

0|1
    0|2
  • Bir Galatasaraylı olarak, Fenerbahçe haketmedi maçı, bunu diyebilirim, o denli kötü bir oyun sergiledi takım, ama buraya kadar gelerek büyük bir iş başardı, Evet bir kulvar gitti, ama büyük bir başarı geldi Fenerbahçe tarihi adına

Şu da unutulmasın, Benfica tarihinde denilecek ki: Kimsenin yenemediği takımı yendik avrupada vs... bknz: KİMSENİN YENEMEDİĞİ, bu cümlenin geçmesi bile gurur duymamız için yeterlidir, Teşekkürler FENERBAHÇE...

Artık Türk takımları olarak Avrupada daha çok ses getireceğiz...

0|0
    0|1
  • Kötü oynadı haketmedi elendi.

0|1
    0|0
  • Aykut KOCAMAN

1|0
    0|1
  • Yedek oynucularımız iyi değil meireles ve topal olmayınca önliberoda baroni oynadı bu adam libero oynuyamaz 10 numara oynar bide selçuk oynadı selçuktan ne bekliycenki bence takıma yedek transfer etmek lazım.

0|0
    1|0
  • bir takımın en önemli mevkisi orta sahasıdır. meireles sakat emre oynayamıyor mehmet topal cezalı selçuk şahin sakatlandı ve orta sahamız mehmet topuz ve tecrübesiz salih uçana kaldı malesef orta sahayı rahat geçtiler

1|0
    0|1

• bende fenerbahçeliyim.

ama futbolu oynayarak gol atan kazanıyor. benfica yı ayakta alkışlıyorum.

ske ske aldılar bizden finali

0|1
    0|1
  • bi ölmediniz ya... 3 tane idi dört oldu.. bir ölün ölün..

1|1
    0|0
  • mallıklarından anasını satım benfica haketti 2+2=4 :)

0|1
    0|0
  • 1 gol attıkdan sonra korkak oynadı

2|3
    0|0
  • ama bütün suç papazda,hani varya papazın çayırı olan yerin sahibi

papaz sürekli pilav yerdi,ama bu kez tutturdu patlıcan oturtma yiyecem diye.Oysa ne güzel gidiyordu vaslui,bate,plzen ya da mali kriz içindeki lazioyla. bu benfica da nerden çıktı?

Ama papazada hak vermek lazım canım,adam bıktı usandı sürekli pilav yemekten :))

2|2
    0|2

Kızlar Ne Diyor 3

• fazla üzülmemişsin belliki sorunu gülücükle bitirmişisn:))webo ve miereles in yokluğu belliydi.benficanın sert oyunu elenmesine sebep oldu.

0|1
    0|1
  • yaptığımız atakları gole çevirmeliydik. çok da iyi oynamadık. kadıköyde 1-0 kazanmamız avantajımızdı ama kullanamadık.

0|0
    0|0
  • İlk maçta çok iyiydi Fener.. Çok beğenmiştim..

Ama son maçta bu kadar kötü oynanır mı be resmen yenilmek için uğraştılar.. Defans kötüydü orta saha kötüydü vs..

Benfica haketti bana göre...

0|0
    0|0
Yükleniyor...