Erkekler hoşlandığını kıza nasıl belli eder yani nasıl davranır?

Bu sorum erkeklere sizin hoşlandığınız bir kız varsa siz ona nasıl davranırsınız ? İyimi onu koruyup kollayan ? Kötümü hiç ilgilenmeyen espri ile karışık laf atma ? Yoksa hiç ilgilenmemiş gibi rol mü yaparsınız ?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Kişiden kişiye değişir. Herkesin tepkisi farklıdır kimi utangaç olur uzaktan sürekli bakar filan sonra sen fark edince gözlerini kaçırır. Kimi rahattır önce bakar sonra gülümser sende gülümsersin sonra yanına gelir tanışır. Koruyup kollamayı her erkek yapar zaten sevende sevmeyende :)

Ama nasıl anlarım diyorsan sana diğerlerinden farklı ilgi gösterir, seni görünce ne yapacağını bilemez filan.. bu gibi hareketlerdir genellikle..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• sürekli onunla konuşmak,sohbet etmek isterim. mesajlarıma sabırsızca cevap yazmasını beklerim. yanıt alamazsam karamsarlığa düşerim. onu korur, iyiliğini düşünür, yeri geldiği zaman sırdaşı, tesellisi olurum

0|0
    0|0
  • kızada bağlı kız nasıl davranırsa erkekde kendini ona göre ayarlar soğuk dabranırsan çekinir samimi davranırsan oda kendini rahatça ifade eder bazılarıda emin olmadan hiç biş belli etmez

0|0
    0|0
  • kişiden kişiye değişir ama ben 3. sü yeri geldiğinde korurum ama aynı sınıftaysak laf atma çok saçma olmuş kimse sevdiğine laf atmaya kıyamaz onu incitmeye

0|0
    0|0
  • Ben dırek acık acık solerım hıc eveleyıp gevelemem

0|0
    0|0
  • kızıd durumuna bağlı ona göre davranırım

0|0
    0|0
  • şahsi olarak cevap vericek olursam kesinlikle belli etmem onunla hiç konuşmam ondan kaçmaya çalışırm

0|0
    0|0
  • Her türlü belli eder anasını satiyim , kızlarda nası bir alıcı varsa .s

0|0
    0|0
  • Ben asla gözlerine bakamam. Hatta kendisine de bakamam. Kız yaklaşırsa bana geri çekilirim falan of be :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• erkekler hoşlandıklarını çok kolay belli ediyorlar ama bayanlar ıııı

0|0
    0|0
Yükleniyor...