Kosu bandinda kosmak sart mi?

Arkadaslar merhaba. Spora baslamayi planliyorum da 3 sene once basketbol sayesinde 110 dan 70 e dustum uzun bir spor gecmisim var. Sadece kas yapmak istiyorum kosu bandinda kosmayi sevmiyorum normal sahilde kosmak daha guzel oluyor. Gelisim icin sorun olur mu kosu bandinda kosmamak?

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Kas icin cardio degil agirlik yapman lazim

0|0
    0|0
    • Pek agirlik bilgim yokta kosubandinda kosmayi sevmiyorum acikcasi onun yerine normal kosiyla telafi edebilir miyim?

• Evet biliyorumda kosu bandinda kosulmasi gerek falan diyorlar hep

• o ısınmak için. kas yapmak için halter dumbell spor salonuna gidiyorsan makinaları da kullanabilirsin hatta başlangıç için ağırlık istasyonları daha uygun.

En İyi Erkek Görüşü

• aynen sahilde koşa bilirsen koş olmadı kaldırımda koş..

0|0
    0|0
    • Aynen aga bence kosu bandinda kosmak normal kosmak kadar etkili olmuyor

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Hiç bir sorun olmaz koşu bandı sadece kalori yakmak için zaten bekli bir süre sonra kondisyon sağlıyorsun oda kalori yaktırmıyor 2 'şer set halinde ağırlıklar çalış 2 şer set kas yaptırıyor fazla yaparsan kası bastırıyor

0|0
    0|0
    • Evde çalışıyorum da arada düzenli olarak demir barlı dambıllar var az çok bilgim var yani zamanında çok araştırdım. Zaten çok yağlı biri değilim göbek aşırı derecede yok baya bir erittim hafif karın kasım var çok belli olmuyor ama en azından düzgün gözüküyor yan yağlarım da yok. Sadece adonis bölgesinde biraz fazla :(

• Şart degil

0|0
    0|0
Yükleniyor...