Ablam Diyet vs. Uğraştı, Ben Az Ye Metoduyla Geçtim, Düşünceleriniz?

:DD , nerde entel dandük şey varsa internete giriyo , 2 ay önce dedimki , ya bırak bu işleri yok şu öğünde şunu yicen falan robotmuyuz biz , onu benim metoduma davem ettim kabul etmedi
Metodum : "Az ye çok spor yap"
O : "Her öğüne dikkat etmeliyim, ara öğünler kullanmalıyım, kalori miktarına dikkat etmeliyim vs. vs."

pff kim uğraşcak :D sonuç? ben 10 kilo verdim 2 ayda. O 3 4 kilo.

Çok abartıyor bu gençler çoook :D

Güncellemeler:
puhaaa :D
Gençlerrrr yorummm

1|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Seninki en iyisi ve sağlıklısı :)

0|0
    0|0
    • bende öyle dedim dinleyen varya aldım not kağıdına 2 mizde birbirimize söylediğimiz iddiaları yazdık ciddiyim işin sonunda böyle zevkle okumak için.
      hoşuma gidiyo bu kızı deli etmek :DD

En İyi Erkek Görüşü

• erkeklerin metobolizması ve yakma hızıyla kadınlarını ki aynı değil bunuda göz ardı etmemelisin, ablanda kadarda aşırı kontrollü olmak doğru değil sanırım ama sağlıklı ve dengeli kilo kalbı en sağlıklısı yinede :D işin tabiyatında yeme işini kontrol altına almak ve yaptığın sporu kademe kademe yükseltmek vardır onu doğru yapmışsın...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• şişkolar

0|0
    0|0
    • ben fit biriyim :D (kaslı böyle :DD)

• o kaslar yağ olmasın hehee inşalla tekne gibi olursun

• yav he he :DD

Erkekler Ne Diyor 1

• Ablanın yaptığı daha doğru. Bilinçli şekilde kilo vermek gerekir uygun diyetlerle.
    Aç kalarak kilo vermek sağlık açısından tehlikeliymiş

0|0
    0|0
    • ablanın yaptığı dahamı doğru :D
      hocam bu çok ayrıntılı şeyleri bırakın , görüldüğü üzere her zaman biz düz hesapçılar kazanıyoz :D

• ygs sınavındada bir arki kıçını yırtmıştı ulan dedim mal ne ezber yapıyon yorum sorcak çat çat çat bitir işte , ben 400 çaktım o 300. , çok ayrıntı kafaya zarar verir bence :D

Yükleniyor...