FUTBOL İLE İLGİLENMEYEN ERKEK OLUR MU?

Ben mesela hayatımda hiç 90 dakka maç izlemedim onun yerine kitap okudum belgesel izledim ve bunun meyvesini çok yedim ama futbol ile ilgilenenlere de saygılıyım, benim görüşüm sadece futbol insana pek bir şey katmıyor

0|0
3|19

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle katılıyorum. Tamam arada erkek erkeğe maç izlerim oraların ortamı bambaşka ama deliler gibi takip etmeyi mantıklı bulmuyorum. Bunu erkekliğin göstergesi olarak düşünenleri de arabalar konusunda kapışmaya davet ediyorum. :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Futbolsuz olur mu ya? Ben bile kendimi kaybediyorum abi mac izlemenin yorunlamanin keyfini hic bir sey veremez.

0|0
    0|0
  • KRdesm mesela hic sevmez futbolu

0|0
    0|0
  • Maç izlemeyen erkek bacımdır açık ve net. Ben izlerken küfür bile ediyorum izlemeyen erkeği anlamıyorum ya...

0|2
    0|0
    • kız ben seni alayım ya

• @trkaşkm tırsıyorum buradan birilerine yazmaya sonuçta tanımıyorum etmiyorum

• iyide engellersin kızım lütfen ya

Erkekler Ne Diyor 18

• Ben son 1p yıldır çok fazla izlemiyorum. Önceden fanatik vir şekilde takip ederdim. Ama futbol artık bir spordan çıkıp ekonomi unsuru olarak görülmeye başlanınca bende soğudum. Türkiye kupası şampiyonlar ligi uefa kupası bile artık şifreli kanallarda yayınlanır oldu. Oyuncular kendini koruyarak bir sistem içerisinde oynar oldular. Şu anda iyi denilen messi ve ronalda asla bir zidane ve figo olamayacaklar mesela. Futboldan bu uzaklaştırdı beni. Futbol birşey katar mı derseniz en büyük katkısı şudur futbol hayattır. Hakem son düdüğü çalmadan hayatta herşey olabilir. Büyük balık her zaman küçük balığı yemez. Mücadele herşeyi değiştirir. Insan hayatı da her zaman böyledir

0|0
    0|0
  • tercih meselesi işin açıkcası, sporu severim, sporun çeşitli dalları ve futbol derinliği çok olan kaliteli insanlara denk geldi mi insan ayrı bir keyif alır bu da bir gerçektir, boş beleş ikendisine bir şey katamamış nsanları bende sevmem bu açıdan sıglık derecesinde futbolu takip edip deriniliklerine vakıf olamayan ama yaptıkları şeyin futbol oldugunu sanan bir dolu insan var, bende onları pek sevmem işin açıkcası...

0|0
    0|0
  • Katıyor

0|0
    0|0
  • İzlemiyorum.. İzlemekten ziyade oynamasını severdim. Futbol yüzünden serçe parmağım yerinden çıkmıştı bir iki çıtla düzelttiler fakat ben futbolu bıraktım bu sebepten. Oynamıyorum da artık.

0|0
    0|0
  • Kitap okudum belgesel izledim :D hacı nasıl bir dünyan var merak ettim. futbol delisiyim her hafta halı saha maçı yaparım. her yıl takımının formalarını alırım paraya kıyıp. futbol aşktır dolu dolu yaşıyoruz.

0|0
    0|0
    • Küçükken babam bana top veya forma yerine çocuk ansiklopedisi almıştı belki o yüzdendir çocukken de pek sevmezdim saçma geliyordu-kusura bakma-

• Birader spor programı var mı kanallarda? bir bak bakalım? Eskiden F1 izlerdim. Kimse vazgeçiremezdi beni F1'den. Sonra noldu? Özel kanallara geçti paralı oldu. Şimdi spor kanalıyım ayağına geçinen NTV SPOR bile dandik plaj voleybolu koyuyor ve 3 5 tane adamla cart curt yaparak program yapıyor. Yemişim öyle spor kanalını. Uzun lafın kısası sporu gösterip özendirmedikçe sporcu çıkmaz. Bunun da erkeği kadını olmaz.

0|0
    0|0
  • turkiyeyi izlerim sadece futbolda basketbol daha eglenceli geliyor bana. her turlusu

0|0
    0|0
  • Herkesub zevki bir değip kardeşim eskiden bende cok severdim ama simdi dediğin gibi kitap okuyorum müzikle uğraşıyorm arkadaslarmla vakit geciriyorum bana göre böylesi daha iyi

0|0
    0|0
  • Olabilir

0|0
    0|0
  • Sıkıntı yok hocam bizim toplumda öyle sadece futbol diye çıldırıyorlar

0|0
    0|0
  • Maç izlemeyen erkek vurduruyodur açık net!

0|0
    0|0
    • Erkekliğin sembolü sanırım yazık futbol icad edilmeden önceki yaşamış herkes senin dediğine göre... veya şu an tanıdığım onlarca erkek var ilgilenmeyen ama hepsi de çoluklu çocuklu

• Şaka yaptım la isteyen istediğini yapar

• olur

0|0
    0|0
  • Var ben.. Ama futbol yerine belgeselde izlemwdim kitapta okumadim yalan yok

0|0
    0|0
  • fanatikligi hiç sevmem nefret ederim ama kendim oynarım

0|0
    0|0
  • Herkes herşeyi sevmek zorunda değil dostum

0|0
    0|0
  • Soğan erkeği bile olamaz o erkek

0|0
    0|0
  • Sen hiç messiyi izlemediysen cok şey kaybettin

0|0
    0|0
  • Olur tabi ya neden olmasın. Ben de mesela Fenerliyim ama çokta fanatik sayılmam.

0|0
    0|0
Yükleniyor...