O günleri özlüyor musunuz?

Hani üniversiteye yeni başlamıştınız. Arkadaş ortamlarınızı yeni yeni tanıyordunuz. Bir süre sonra kafadengi arkdaşlarınızı buldunuz. Arada hadi gidelim şu mekana şurda takılalım diyordunuz. Yeterince boş vaktiniz vardı eğlenmek için ya da uzun uzun derin muhabbetler için. Sonra aşık oldunuz o ortamda, daha bir farklı gelmeye başladı her şey. Sonra onu uzun süre izledikten sonra ilk kez sesini duydunuz ve heyecanlandınız. Okulun bahar şenlikleri olurdu mesela belki biraz alkol alıp konserde kendinizden geçmiştiniz. Sıkıntılar vardı ama güzel günlerdi be!

Şimdi belki de içinizde kalan ukdelerle birlikte o günler, günlük koşuşturmanın iş güç derdinin arasında aklınızda belli belirsiz silüetlere dönüştü. Hatta o kadar meşgul oluyorsunuz ki bazen o günleri yad etmeye bile vakit bulamıyorsunuz.

İçinizde benim durumumda olan var mı böyle. Her ne kadar iş güç derdi henüz pek fazla olmasa da içimde kalan ukdelerle beraber, bir şeyleri değiştirme hissiyatıyla beraber bazı şeyelerin geri gelmesini çok istiyorum.

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Ah bu üniversite , ilk yılımda öyle bir aşk yaşadım ki asla olmayacağını bile bile sevdim karşılıksız değildi ama olmayacaktı o da biliyordu. belkide bu yüzden çekici geliyordu derse girdiğimiz o sınıfların, duvarların bir dili olup konuşsa keşke.Okulun en başında ek tercihte yapmıştım başka bir okula gidecektim ama eğer kalırsam onunla bişeyler yaşacayağımı hissetmiştim ve ona zamanla aşık olunca haklı olduğumu anladım şimdi ikinci yılımdayım onu yaz tatilinde hiç görmemiştim ve en son 8 ay önce okulun başlarında durakta otobüse binecekken arabadan bana donuk bir yüz ifadesiyle baktığını gördüm göz göze geldik ve o an kalbim yerinden çıkacakmış gibi oldu.Ve o aylar önce çok uzaklara gitti onu bir daha belkide asla göremeyecem, belkide en iyisi bu .Şimdilerde ise yaşadıklarımız yıllanıyor, geçen yıl böyle gün böyle olmuştu diyorum kendi kendime ama bişey fark ettim onu artık daha az düşünüyorum biraz daha zaman geçsin unutacam belkide ama günün birinde yine karşılaşırsak işte o an ne yapacağımı bilmiyorum... Üniversitede yaşadığım en büyük heyecan buydu ve bu kalacak gibi...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...