Spor yapiyorum kahvaltı icin yulaf ezmesi aldim yardim?

Baya yararlıymıs ondan sütle yukaf ezmesi aldim daha önce hic yemedim tadi baya kötüymüs heralde balla falan karıstırıcam nasıl yapiyim yardim beyler?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer evde katı meyve sıkacağı gibi bir mikse varsa süt ve yulaf ezmesini at içine birkaç tutam ceviz at azıcık sonrasında ise tarçın at karıştık muhallebi kıvamında ye.
    Ayrıca kahvaltıda yulaf ezmesini yedikten sonra ekmeği yeme.

0|0
    0|0
    • Ceviz falan yok suanlık yarın ilk defa yiycem sadece süt yulaf bal var nasıl yapabilirim ve bunu yedikten sonra kahvaltı yapmıcam demi ve bide tadı cok mu kötü

• Tadı kötü değil tadı yok gibi :) zor geliyorsa müsli al ya da içine fındık fıstık incir kuru üzüm at öyle ye. yanına yumurta falanda ye o yetmez.

En İyi Kız Görüşü

• Niye beyler:d bayanlarda deseydin yardım ederdim ama etmicem bye

0|0
    0|0
    • Senden yardm isteyen mi oldu ya mali

• Adını gizleyen korkak yazmış bide aciz, kendi fotoğrafın bile yok onu geçtim ismin bile yazmiyor neyin tribi dkdnndkdndnd

• Sen daha üyeliğinle bile yazamayan bir ezik, bana bunları diyor ha? Ashahshahja çok güldüm...

Erkekler Ne Diyor 7

• Ben de yerim anlatayım. 100 gr civarı dök miksere, sonra sütü de bir de muzu paralayıp atıp karıştır tadı çok güzel oluyor. Tabi ben içine 4 tane de yumurta atıyorum.

0|0
    0|0
  • öyle yap bal

0|0
    0|0
  • Balla karıştırabilirsin iyi fikir, karbonhidrat bakımından zengindir

0|0
    0|0
  • Tadı berbat bende dün yedim gerçekten çok kötü o tat gitmez.

0|0
    0|0
  • Pişirerek ye

0|0
    0|0
  • Evet öyle yap avafs

0|0
    0|0
  • Omlet tarzı yap yumurta ile. Sonra üstüne bal sür ye

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1