Gökhan Gönül tekme yediğinde ne hissettiniz?

Dün maçı izleyen arkadaşlar Gökhan Gönül o tekmeyi yediğinde ne hissettiniz, veya üzüldünüz mü ?

0|0
926

En İyi Erkek Görüşü

• insan olarak üzüldüm.emekçi sonuçta

2|0
    0|2

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 25

• Ben çok üzüldüm adama ya, bende amatör futbolcuyum yani o tekmeyi kendim yediğimi düşündüm de çok acır insanın canı. Bi de biz böyle telaslıysak eşi ne kadar telaslıdır diye düşünmedim değil

2|0
    0|0
  • Sikerim kupayı GG77'ye bir şey olmasın. Çok şükür de iyiymiş. Yüreğim acımadı desem yalan olur az daha ağlayabilirdim.

2|2
    1|4
  • tekmeye elendiğimizden daha fazla üzüldüm yemin ederim gökhan gönül fenerbahçenin ve milli takımın 10 numarası bence

1|0
    0|2
  • o darbeyi kendi kafamda hissettim

1|1
    0|0
  • Çok sağlam vurmuş adam.Gökhan Gönül'ün öyle bir şey yaşamasına üzüldüm.G.Gönül iyi adam, neden Caneri falan bulmazki şu pozisyonlar.

0|4
    1|2
  • Fanatik GALATASARAYLI olarak

O tekme yüreğime indi sanki, Allah korusun, kırmızı kartlık pozisyondu!

1|0
    0|0
  • İçim acıdı...

0|0
    0|0
  • Çok üzüldük ama ALLAHtan çok kötü birşey olmadı.

Geçmiş olsun

1|0
    0|0
  • BETER OL DİYE BAGIRDI HERKES

1|1
    2|1
  • Baktım adam suratına bir vurdu yanlışlıkla ondan sonra Gökhan yere düştüğündede kafayı çarptı daha kötü oldu . Yerden kalkamayınca dedim ki herhalde öldü ya da çok ciddi bişey oldu dedim dua ettim yazık adama :(

1|0
    0|0
  • oha yuhhh lan yavaş gir diye bağırdım üzülütüm tabiikide

1|0
    0|0
  • Bir Galatasaray'lı olarak çok üzüldüm. Allah acil şifalar versin.

1|0
    0|0
  • Galatasaraylıyım gözlerim doldu hele önden bir resmi var içim cızz etti...

1|0
    0|0
  • hiçbirşey

tekme bana atılmadıki

0|1
    2|2
  • ilk önce attı galiba kendini dedim ama yavaşlatılmış yakın çekimde Allah yardımcısı olsun dedim çok kötü vurmuştu boynu falan kırılabilirdi ucuz kurtuldu fenerbahçede sevdiğim ender futbolculardan biri

1|0
    0|0
  • Ben daha kötü bir durum var zannettim tekmeden sonra hareketsiz kaldı kötü oldu

0|0
    0|0
  • Cok asiri fanatik bir galatasaray taraftariyim ama fenevde sevdigim adam gibi adam gokhan var o oyle olunca cok uzuldum hatta valla kalb garip oldu icim ciz etti ama sukur olsun hic bisi olmadi Allah korusun

1|0
    1|1
  • Orda o adama birşey olsa yeminle ağlardım

1|0
    0|0
  • Üzüldüm şanssız bir pozisyondu.

0|0
    0|0
  • Yüreğim ağzıma geldi.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 9

• Baslarim macina o adama bise olmasin yeter dedim o turkiye icin fener icin oyle savasirken yerde kivranirken gorunce bir parcam koptu benimde be

2|0
    0|0
  • çok üzüldüm ya,iinsanın içi parçalanıyor düşündükçe bile.

2|0
    0|0
  • ya kupa falan önemli değil o an hissettiklerim çok kötüydü. volkanın ağlaması selçuk'un o hali. içim acıdı.

1|0
    0|0
  • ben gökan değil karşı takımdan birisi bile olsa çok üzülürdüm :((

0|3
    2|0
  • Çok üzüldüm gerçekten,insan sağlığının takımı olmaz.Bir Galatasaraylı olarak fenerde sevdiğim iki oyuncudan biridir Gökhan.Diğeri ise Mehmet Topal.İnşallah kalıcı bir iz falan kalmaz çocugun yüzünde

0|1
    1|0
  • Fenevbahçede saygı duyduğum tek insan. Allah acil şifa versin

1|1
    2|1
  • Tabi ki üzüldüm. Duygusallığın takımı yok.

1|0
    0|0
  • Çok üzüldüm. Allahtan daha kötü birşey olmadı.

1|0
    0|0
  • Yorumlar cok güzel helal galatasaraylilarada bazileri sacmalamista coguna helal insanlik bu

ve bencede cok kötü oldu allah acil sifalar versin

1|1
    0|0
Yükleniyor...