Askerlik ile ilgili?

Ayağımda pes cavus yani pençe ayak diye tabir edilen bir rahatsızlık var uzun süre ayakta duramıyorum koşamıyorum bana çürük raporu verirler mi?

0|0
16

En İyi Erkek Görüşü

• Kafanı takma, sana oturarak yapacak bir görev verirler. Göz dışında kolay kolay çürük yok. Askerlik işkence yeri değil, sen adam olduktan sonra kimse sana zulmetmez korkma.

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum bilmem kaç km koşturuyorlarmış dağa taşa tırmanıyorlarmış bende isterdim yapmak ama ayak üzerinde fazla duramıyorum inş sorun olmaz

• O kadar bile yürüyemem ki ben offf :/

• Acemi birliğinde hastaneye sevk al, sanırım durumun ortopedi sınıfına giriyor. Sivil hastane gerek görürse gata'ya sevk eder. Heyet karşısına çıkarsın, onay verirlerse rapor alırsın. Fakat bunu ustabirliğine dağıtım öncesi yapman gerek, yapamazsan iş işten geçmiş olur. Gerekirse bölük komutanına durumunu anlat, onun emriyle ertesi gün gönderirler hastaneye. Muayene sırasında silüs almadan hâlletme imkânın olmaz sanıyorum.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Hayır vermezler
    O kadar basit değil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• askere elverişli değildir raporu alınabilinen durumlar var ama bu senin durumun bunun kapsamına girer mi bilemedim askeriye garip bir yer ondan diyorum bunu, bu rahatsızlığınla ilgili daha önceden devlet hastanesinde yaptırmış oldugun muayeneleri varsa raporları askeri muayenede (en son muayene için giderken) yanında bulundur büyük ihtimalle almazlar ama alırlarsada durumunla ilgili askerlik yapacağın yere bilgi gider geri hizmetle tamamlatırlar yani...

0|0
    0|0
  • Büyük olasılıkla verirler.

0|0
    0|0
    • Emin misin

• Buna seni muayene edecek heyet karar verecektir. Benimki bir genelleme, muayenede bükülme seviyesine bakıp karar vereceklerdir.

• Verirler herhalde, bizim bir arkadaşın tek kulağı sağır ona bile verdiklerine göre sana neden vermesinler ki

0|0
    0|0
    • yuh cidden mi

• Evet sağ kulağı duymuyordu ve rapor alıp gitmişti halletmişlerdi, biraz da sana bağlı bu durum yani üsteliceksin yoksa günde kaç tane vardır ben askerlik yapamam diye oraya giden

• Eskidendi o. Vermezler. Askere gitmemek için tetik parmaklarını kesenleri bile askere alıyorlar artık. Aynı şekilde düz tabanları da.

0|0
    0|0
  • Askerden kaçasın mı var hayırdır hemen çürük felan

0|0
    0|0
Yükleniyor...