Pilates inceltir mi arkadaslar?

Kışın kardiyo calisarak 5-6 kilo verdim. Epey farkedildi ancak hala basenlerim ve bacaklarim cok kalin. Yazin pilatese yazilmayi dusunuyorm. Faydasi olur mu sizce basenlerim incelmesine bacaklaein incelmesine?

0|0
2|1

Erkekler Ne Diyor 1

• evet olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sıkılaştırır

0|1
    0|0
  • ben 2 ay platese gittim benimde basenlerim var ve bacaklarım kalın hiçde incelmedi sadece sıkılastılar okadar ama fizigimde bir güelleşme oldu tabi farkediliyo ama kilo olarak vermedim basen falan :(

0|0
    0|0
    • Ben sıkı diyet yapmayi da dusunuyorum ama bilemedim kardiyodan artk sıkıldıgmdan bir degisiklik olsun dedim pilates airobik karisimi bir salona yazilayim bari bu defa diye dusundum. 1,5 ay vaktim var zaten kilo veremem belki ama sıkılasirm heralde

• evet sıkılasırsın ben evde de yapıyorum kendim plates şarkı açıpda faydası oluyo ama basen gitmiyo ne hikmetse yapıştılar bırakmıyolar beni legen kemigi geniş ondan mı desem sanmıyorum ama hatta diyetisyenede gittim birşeyin yok dedi gönderdi bnce yazılmalısın içinde kalmasın en azından yaglı yemek yeme spordan önce ve sonra haslama ye bana bunları söylerlerdi

• Haklisin canim dikkat edicem :) bakalim bir deneyeyim :)

Yükleniyor...