Neden böylesiniz ki?

ya bazen bakıyorum birbirni çok seven 2 kişi ALLAH'ım diorum nekadar mutlulular keşke barışla bende böyle olsam diyorum ve sonra o kişilern bkavga ettklerini birbirerini kırdıklarını ağır söz söyledklerine şahit oluyorum aslında çlok seviyorlar birbirlerini ozamn neden kırıyorsunuz birbirinizi ya ben sevdiğim çocukla olsaydım ya bırakn onu kırmayı sesimi bile yükseltemem ya ben onla olmak içöin herşeyimi verirdm ama sevener naypıyor birliktelerse birbirilerini kırıyorlar neden yaaa neden böylesiniz ya size özenen sizin yernnizde olmak isteyen kaç. kişi war bir bakın etrafınıza lütfen üzmeyin eğer sevdiğinizle beraberseniz bakın ben sevdiğimi kaybettm inan çok büyük bir acı Şu an sevglmde var ama sadece mutluyum onunlyken sadece değer veriyorum okadar bir limana sığınıyorum gibi anlayn üzmeyin be birbirinizi

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• şöyle düşün ; bir benim sana şakasına gerizekalı mısn dediğimi düşün, bir de sevdiğin adamın.hangisini daha çok dikkate alırdın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Birlikteyken kıymet bilinmiyor da ondan. Sürekli birbirinizi sevdiğinizden emin olup kaybetmekten korkmazsanız istediğinizi söyleyebilirsiniz düşüncesini sokuyor akıllara.. Ya da çok uzun ilişkilerde bazı seyler asılmıs oluyo birbirlerini sevdiklerinden emin oldukları için sinirle oldugunu anlayabiliyorlar.

0|0
    0|0
  • Soru nerde?

0|0
    0|0
    • tam bir soru yok ortada sadece bugün bu olaya çok sinirlenmştamamm öyle paylşmak istedm

• Yeminle hislerime tercüman olmuşun ben böyle yazamazdım helal olsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• sen böyle dedin ya daha bir sevdim sevgilimi yaa haklısın allah sanada gönlüne göre bir aşk nasip etsin :)

0|0
    0|0
  • Cevremdeki herkes " harika iliskiniz var.cok uyumlusunuz " der.ama bence ozelliklede uzun iliskilerde biriktirilmis seyler oluyor.ya benden sikilirsa korkusu agir basiyor.

Asil onemli olan sinirini bilip ozur dileyebilmek.barismak.

0|0
    0|0
    • yani tabi orası öyle ama bizim halkta şöyle bir şey var ki özür dilemek hoşlarına gitmezz ama aslında bir bilseler gurunu yenipte özür dilemek tam bir erdemliktirr

• aslında yanlışşş

• inan bir süre sonra tahammül edemiyorsun karşında ki insana

0|0
    0|0
    • sevdiğin dahimi olsa

• tabi ki de ayrılma noktasına gelinmemeli ben öyle bir şey kast etmedm

• demek istediğim bu işte birbirlerini kırıp bağırıp çağırıp onca ayı yılı çöpe atabln insanlar war :(

Yükleniyor...