İstediği zaman mesaj çekiyor ya da arıyorum, sizce bir sorun mu vardır?

Sevgilimle sorunlar var,bir aydır bir ilişki içindeyim..erkek arkadasım beni kıskanıyor, deger veriyor ama gün içinde çok fazla konusmuyoruz ben

Güncellemeler:
çok kıskancım sürekli haberm olsun istyrm ondan:)onun için bu durumu kafama çok takıyrm :)

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• Bunları düşünüp içini kemirerek aslında ilişkini tüketiyorsun ...Meşgul olabilir canı istemeyebilir uygun değildir ... Hem de bir aydır birliktesin bu kadar baskıcı olmayın ilişkilerinizde ...

0|0
    0|0
    • evet bundan sonra öyle olucam sanrım :)

• Evet haklısınz ama yapamıyrm bunu ona belli etmesemde kızıyrm bu çeklde davrandgı için

• Yalnız kalma arkadaşlarınla program yap çık gez dolaş .. kendine has zamanların olsun .. Hayat başkası olmadan da güzel olmalı senin için ,mutluluğunu başkasına yükleme ...

Erkekler Ne Diyor 5

• bak ona öyle davranki yarın o da sana benzer şekilde davrandığında canın sıkılmasınnn

0|0
    0|0
    • ben ona onun gibi dvrandgım da beni kenedenden mi sogutuyosn diyp kızıo :)

• kızsın ne olacak hiçkimse vazgeçilmez değildirrr bir ilişki için iki kişi yürür biri diğerini sırtında taşımaz

• Daha yenisiniz zamanla herşey yoluna girer.

0|0
    0|0
  • böyle yaparsan kaybedersin o sana 1 saat mesaj atmıosa sen ona 3 saat cevap atma.koştur ve süründür taktik bu uygula olmuosa kefil benim :)

0|0
    0|0
    • şuan öyle oluyor 1 gündür o inat ben inat bakalım inatı kim ynicek normalde o çkerdi ama bugün çekmedi:)

• O ilişki çok yakında tükenecektir.

0|0
    0|0
  • Hayır sorun değil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Niye istediği zaman cevap vermeyi tercih ediyo. Sen onun için önemli değilmisin?

Derim bende kıskaaaaanc ötesi biri olaraktan,saygılar:)

0|0
    0|0
    • bende senin gbi düşünüyorum:)ben inarçı ve gururlu bi insanım kesinlkle o mesaj çekmdn ben çekmiyorum gün içinde geçde olsa muhakkak ki o çeker yada arar :)

• Aynen devam:)

• fazla mesaj atıncada olmuyor kı sıradanlaşıyor konusacak bırsey kalmıyor:)

0|0
    0|0
  • senin ne tarz bi ilişki yaşamak istediğine bağlı

0|0
    0|0
  • her dakka mesajlasmaylada cıvık cıvık oluyor yaa biraz merak edin birbirinizi..

0|0
    0|0
  • sorun yok..erkeklerin genel hali bu...sürekli mesaj bekleme...başka şeylerle ilgilen.

0|0
    0|0
    • kadınlar tuhaf yaradılanlar..Daha dün gece 11 aylık ilişkim bitti sevgilim ayrilmadan önce cok fazla üstüne düşmememi istedi mesaj atmadim ilgilenmedim bu seferde çok yapmacık oldugumu hissettim bilmiyorum hala düşünüyorum,Çözemiyorum..

• sorun olmak zorunda değil. ben de sevmem telefonla iletişim kurmayı, mesajlaşmayı.

0|0
    0|0
    • birde ben sizin gbi olsam :)

• bizim gibi olmak zorunda değilsin. anlasan yeter.

• anlıyorum o mesaj çekmem aramam o çekdn ama içim içimi yerim:)

Yükleniyor...