Hayatınızın aşkı belki! Doğru veya yanlış yaptığını nasıl anlarsın, değer mi?

Merhaba arkadas, yorumlariniz icin simdiden cok tsk ederim !

Problem su ki, yirmi yaslarindayim ve uzun bir süredir iliskim yok !

Karsima simdi biri cikti, hos yakisikli vs vs yani her kizin istedigi gibi bir erkek. ztn pesinden ona kiz kosuyor. yaklasik bir hafta facede konustuktan sonra telefonlarimizi degistik telefonda konusmaya basladik. birbirimize anlatik iliskide neler bekledimizi vs vs .. bulusma karari aldik ve bulustuk.. bulusmada bana oldukca yakindi elimi tutmak istedi basini omzuma yasladi hep bana bakip güldü :) her halinden belliydi birseyler isdeti veya ben öyle algilandim.. sonra konu acildi düsüncemi merak etti acik acik söyledim hazir degilim bana zaman ver birbirimizi taniyalim diye.. tamam dedi ben sana kesinlikle hayir demem dedi istersen bir hafta istersen iki hafta ister 500 defa bulusalim ben hayir demem dedi. ne anlama geliyor ? bana zaman verdi anlamina giriyor dimi.. sonra birden bire bana soguk davranmaya basladi ariyor ediyor ama mesafeli sanki .. simdi ise aramiz cok kötü konusmuyoruz pek .. ama ben kendisinden bir hayli etkildendim ve istiyorum ama napman lazim simdi bir hanfendi olarak tamam gel beraber olalim mi diiim... ayriya kendisinin cok saglam bir öz güveni var sanki benim onun pesinden kosmami istiyor.. kosam hata mi olur ucuz mu zanneder beni ? Hanimlar beyler napardiniz siz bu durumda ?

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• Tavrında herhangi bir değişiklik asla yapma ,beğenmiş olman her dediğine istediğine evet diyeceğin manasına gelmez ..Arama bırak o arasın ,istiyorsa şayet seninle görüşmeyi ..Evet gözünden düşersin ve basit bir kadın izlenimi yaratırsın ...

1|0
    0|0
    • cok haklisin ! basitlesmek istemiyorum, cidden isteyen insan cabalar birseyler yapar ama bu affedersin kari tripine giriyor nazli bebek gibi sanki ..

• Yaptığı söylediği uyguladığı her tür hareket söz tavır o kişinin kalitesini gösterir unutma canım ... mutlu olman dileğiyle :))

Erkekler Ne Diyor 5

• Bana göre ondan haıyr gelmez unut gitsin..

0|0
    0|0
  • amaç farklı işte yol ver gitsin unut

0|0
    0|0
  • salla gitsin geçiciymişssin yatmak istemiş

0|0
    0|0
    • yok yok gzl kardesim öyle bir insan olmadigimi biliyordu konustuk biz bunlari gecici hevesleri falan problemin nerde oldugunu cözemedim ne yapabilirim gene eskisi gibi olsun diye kiskandirmak ?

• Açık konuşurdum onunla

0|0
    0|0
    • onu bende düsündüm ama kücük düsmek istemiyorum sonucta bir kizim.. birseyler yapmak istiyorum oo atsin ilk adimi diye ama nee onu bilmiyorum istee

• Sakın koşma. Koşarsan kolay olursun. Kolaysan ucuzsundur. Ucuz isen değersizsindir.

0|0
    0|0
    • aynen öyle güzel kardesim .. ama iste o kadar konustuk iliski konusunu .. alisdim ona bi nevi napcam hic bilmiyorum

• Sen konuştun.İnsanlar evleniyor. 10 yıl hergün aynı yatakta yatıyor. Ve bitiyor. Buna mı üzülüyorsun?

• yok üzülmüyorum ilk defa dedim ki kendi kendimi dogru kisi bu diye ondan bütün cabam

Kızlar Ne Diyor 4

• hmm.. sen ondan zaman istedin ya şaşırdı sana mesafeli dawranıp seni kendine çekmeye çalışıyor hemen kabul etmen için... yani birde 1 hafta beklerim 2 hafta beklerim ne demekki o kadar çok sewiyorsa 1 sene beklesin ... ben senin yerinde olsam hiç dawranışımı değiştirmezdim eğer bana çok değer werseydi o zaman bir anda uzaklaşmazdı tam tersi kendini daha çok sewdirmeye çalışırdı hep yanımda olurdu yani ben öyle derdim ... Hayırlısı olsun canım ...

0|0
    0|0
  • Eğer doğru kişiyse zaten doğru zaman ve doğru yerde çıkar karşına.

Konuya gelince:Adam seni kullanmak istemiş.İstediğini alamayınca da soğumuş.Görüşmeyi kessen iyi olur.

0|0
    0|0
    • ama benim nasil bir charaktere sahip oldugumu biliyordu benden istedig seyleri alamicani biliyordu anlam veremiyorum inanki

• sence yaptigin davranistan onu pisman edebilirmiyim ?

• Görmezden gel.Sakın üstüne düşme

• sen neden hazır değilim dedın kı?

0|0
    0|0
    • cünkü daha yeni yeni taniyordum iki üc hafta tanidim biriyle sevgili olmak istemedim. beni ucuz görsün istemedim cünkü ciddi birsey istiyordum... evet deseydim o an cikcaktik sevgili olcaktik ondan yani .. sen olsan öyle demezmiydin ? evet mi derdin ?

• bırak o koşsun peşinden sen bence değerli bir kızsın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...