Beşiktaş'tan kimler gitmeli kimler gelmeli?

Samet aybaba gitsin mi kalsın mı ? Giderse yerine kim gelmeli..sizin düşünceleriniz nedir..

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• mehmet akgün,akyüz,escude gitmeli

Tolga Zengin,Holmen,Hurşut,Kalu Uche gelmeli

1|4
    1|1

Kızlar Ne Diyor 3

• samet aybaba bir kere kesinlikle gitmeli takımın gördüğü hasarı toparlayacak kafasını kullanacak adam lazım takımın basına. oyuuncu olarakta dentinho kesınlıkle gıtmelı. boş yere para saydılar attıgı bı kaç gol oda cok onemlı degıl açıkcası. şahsi fikrim bunlar umarım bıraz once takım eskı halıne doneer

1|3
    0|0
  • Takimdaki herkes gitsin yeni baştan yapilansın takım

0|0
    1|1
    • He demesi kolay olucak birsey de olmucak duaya Amin dedirtmeye calisiyon takimin ekonomik durumu ortada..olmaz yani.

• Mesele para dökmek değil de iş yapacak adam lazım. Sırf ünlü diye elin yabancısına tonla para veriliyor.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Samet aybaba iyi adam ama memur bize hırslı bir manager lazım türk antrenörlerden birşey olduğu yok idealist bir manager istiyorum ben uzun vadede. Futbolculardan gençler orta sahalar fena değil ama defans ve ileride yenilik lazım. Bu yıl sıtadımızda olmayacak ne yapacağız nasıl yapacağız bilemiyorum.

1|3
    0|0
    • Aynen samet aybaba iyi bir besiktasli ama olmuyor teknik bilgisi cok dusuk kosmakla yurumuyor bu is..guzel idealist biri olmali haklisin..

• Beşiktaşın zaten çok kısıtlı bir kadrosu var giderse 1-2 kişi gider

0|2
    1|3
  • ghekasa devre arası sakat demişler o kötü olmuş ondan alamamışlar, ghekas,eneramo ya da Vleminckx olabilir frovet için adaylarım

0|1
    0|0
  • Mcgrgor , escude , hilbert , veli, almeida, dentinho

Rıdvan simsek , sinan bolat , cumali bisi , enaramo

0|1
    0|0
  • o kadar cokki kafa yormaya üşendim

0|0
    1|4
  • hilbert holosko mc gregor cenk veli kavlak

0|0
    1|1
    • Aynen holoskoda gitsin feda meda istemiyoruz ondan besiktasin futbolcusu olucak bir yetenek degil manisada oynasin gidip.

• komple değiştirmeniz lazım

0|0
    1|4
Yükleniyor...