En son ne zaman ağladınız? Sık sık ağlar mısınız?

sık sık ağlar mısınız? en son ne zaman ağladınız? ayda yılda bir mi ağlarsınız yoksa ne zaman ağlayacağınız belli olmaz mı?

Güncellemeler:
bazi insanlar en son yillar once agladim falan diyor sizce olabilir mi bu? ve neden boyle olur ?

0|0
3446

En İyi Erkek Görüşü

• En son bu yıl başında üniversite için şehirden ayrılacağım gün annemi ağlarken gördüğümde ağlamıştım.Sanırım ağlamak elimizde yapacak başka bir şeyimiz olmadığında oluyor

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 45

• ağyağımın serçe parmağını bir yere carpnca

1|0
    0|0
  • kımı ınsanın tabıatında vardır ağlamak en ufak seye aglar kımıde içine atar ağlayamaz kımıde içindekı nefret ğır basar duygusallaşamaz ve deger verdıgı şeyı yıllar once kayıp tmış olabılır ağlaması gerektığı o andır artık hıcbırsey ıcın uzulmeye degmez fıkrıyatına kapılmıstır

0|0
    0|0
  • 4 yıl oldu diyebilirim . Yakınım ölürse gözyaşı döküyorum . En güzeli Allah için ağlamak ama keşke olsa

0|0
    0|0
  • bu kez ağladım kuru yapraktan bozma bir mendille siliyorum..

0|0
    0|0
  • en son olcay o son dk fenere attığı golde sevincimden ağladım bazen düşünüyorum bu hayatda beni hem ağlatan hem mutlu eden bir beşiktaşım var :)

0|0
    0|0
  • erkek ağlamaz içi yanar

0|1
    0|0
  • En son 1-2 yıl önce ağladım yakın arkadaşımın annesi vefat etmişti çocuğun cenazedeki halini görünce kendimi tutamamıştım.

0|0
    0|0
  • Rahat 1 sene falan olmuştur herhalde.

0|0
    0|0
  • en son 3 ay önce ağlamıştım . Sebebini hatırlamıyorum :/

0|0
    0|0
  • En son perşembe günü ağlamıştım. Gökhan Gönül sakatlık geçirdiğinde. Kupa felan umrumda olmamıştı. Sadece Gökhan için dua etmiştim Rabbime..

0|0
    0|0
  • Biriyle dertleşemediğim zaman ağlarım rahatlarım

0|0
    0|0
  • Ağlamadımda benfica maçında gökhana olanlar gözlerimi doldurdu...

0|0
    0|0
  • Besiktas Trabzonspor macinda aglamistim. Cok duygulandim o macta gozlerimden yas gelmisti tuylerim diken diken olmustu :(( seviyorum seni Besiktasimmm..

0|0
    1|0
  • 2 sene falan önce sanırım tam hatırlamıyorum

0|0
    0|0
  • askere giderken ağlamıştım :()

0|0
    0|0
  • 1 ay önce falan gözümden iki damla yaş geldi sadece ağlamak sayılmaz en son çocuklukta işte 10-12 yaşlarında..

0|0
    0|0
  • cocukken herhalde neden olabilir soruna cevap bazı insanların sinirleri çelik halat gibidir kolayla ağlamaz =)

0|0
    0|0
  • Ağlamak bir ihtiyaçmış ve insanı rahatlatan bir ihtiyaçmış. Epeydir ağlamadım.. Bunun sıkıntısı var bıraz :)

0|0
    0|0
  • Soğan keserken :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    25

Kızlar Ne Diyor 34

• aylar oldu galiba.

0|0
    0|0
  • En son dün ağladım.Özlediğim birisiyle geçen güzel günlerimiz yüzünden duygulanmıştım.

0|0
    0|0
  • en son dün ağladım

ama az falan değil baya baya hıçkırıklarla ağladım

0|0
    0|0
  • bugün sabah ..

0|0
    0|0
  • En son 2 yıl önce ağladım o zamandan beri bir damla yas yok sanki goz yaslarim durup dururkeb alindi bu duruma isyan etmiyorum da insan bazen hickira hickira aglayip rahatlamak istiyor be

0|0
    0|0
  • 3 saat önce soğan doğradım. felaket ağladım

0|1
    0|0
  • geçen hafta cuma gecesiydi hırsımdan sinirimden birşeyi başaramadığımda ya da istediğim gibi olmadığında ağlarım ben :)

0|0
    0|0
  • ağlamak ayıp bişey değil ki burdakiler ağlamak sanki ayıpmış gibi yazıyor ağlamak insanı rahatlatır emin olun ağlamayan insan yoktur şu hayatta en son sevdiğimi bir lafı beni ağlatmıştı

0|0
    0|0
  • Çarşamba günü.

0|0
    0|0
  • HEr sinirlendiğimde ya da her üzüldüğümde ağlarım, en son da dün ağladım :)

0|0
    0|0
  • çok sık ağlarım.sulu gözlüyümdür.

0|0
    0|0
  • 2 hafta falan oldu heralde çok canım yanmadıkça veya aşırı sinirlenmediğim sürece ağlamam bir de haksızlığa gelemiyorum

0|0
    0|0
  • kardeşim iş nedeniyle başka şehre taşındığı zaman, veda ettiği akşam o gittikten hemen sonra başlamak üzere takip eden yaklaşık 20 gece.

0|0
    0|0
    • kolay kolay ağlayan biri değilimdir fakat bu bahsettiğim günlerde tüm bedenim gözyaşı ile dolmuş gibiydi, dokunsalar ağlamaklı oldum, yalnız kaldığımda çılgınlar gibi ağladım, uyuyup kalana kadar..

• sen esittir ben neredeyse bende senin gibiyim:))

• bir de kimseye göstermemeye çalışıyor insan, güçlü bir duruş sergilemeye çalşıyor. halbu ki ruhunda kopan fırtınaları kimse bilmez.

• sevglm hep üzup aglatıyor beni:(

0|1
    0|0
  • 2 gün önce ağladım

0|0
    0|0
  • 2-3 hafta önce kuzene anime anlatırken ağladım zırlak motor gibi

0|0
    0|0
  • Genelde gülerken ağlarım en sonda 1 nisanda ağlamıştım :)

0|0
    0|0
  • ben sık sık ağlarım.. çok duygusalımdır, sulu gözümdür...

0|0
    0|0
  • Ağlamak nimettir. En son 2 gün önce Barış Manço'nun bir şarkısını dinlerken ağladım.

0|0
    0|0
  • Dün ağladım ama çok değil :(

0|0
    0|1
  • Kızlar Devam
    14
Yükleniyor...