Snejder Fenerbahçe'de görmek istermisiniz?

Son cezayı yedikten sonra ben bu cezayı ödemem dedi ve menejeri Fenerbahçe ile görüşmemiz olumlu geçti dedi az önce açıklamasında ve gündeme bomba gibi düştü bu haber siz Snejder Fenerbahçe'de görmek istermisiniz.

• Evet isterim.
    10% (1)30% (7)24% (8)Oy Ver
  • Hayır istemem.
    40% (4)43% (10)42% (14)Oy Ver
  • Gsliyim Snejder gidemez.
    50% (5)22% (5)30% (10)Oy Ver
  • Bilmiyorum.
    0% (0)5% (1)4% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
2|9

En İyi Kız Görüşü

• Fener ağlama diye zirvalamasa isterdim. Ama bir yandan bakacak olursakta gelmesi çok iyi olur. Hem ezeli rakibin efsane 10 numarasını elinden alarak büyük bir pisikolojik üstünlük sağlarız hemde orta sahamız baya güçlenir. Sneijder gibi maçı değiştirebilecek oyunculara ihtiyacımız var. Eğer gelirse Rvp de gol kralı olur

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Galatasaraylıyım snejder gidemez 😡😠😡😠

0|0
    0|0
    • fenerbahçe kudretli bir kuluptür pembe, gerekli görürse çeker alır bunu unutma lütfen pembe :D

Erkekler Ne Diyor 8

• sneijder karakterini dışarıda bırakırsak iyi oyuncu Fener e de faydası olur ama öyle bir oyuncuyu Fenerbahçe de görmek istemem

0|0
    0|0
  • Bak sneijder kendi cevap veriyor.
    https://www.youtube.com/watch?v=XpjpQS_5guc

0|1
    0|0
  • keşke gitse kurtulsak,32 yaşına gelmiş yıllık 4,5 milyon alıyor ve bir sezonda verdiği katkı cok az

0|0
    0|0
  • Hayır istemem

0|0
    0|0
  • Görmek istemem

0|0
    0|0
  • Hayir asla.

0|0
    0|0
  • Evet isterim.

0|0
    0|0
  • Sneijder fenere falan gitmez. İmkansız.

0|0
    0|0
    • Para konuşur.

• şu an kesilen ceza Gs ye düşman olmasına sebep olailir ama.

• Yönetime düşman olur kulübe değil. Çünkü Sneijder bütün Avrupa'nın gözünden düşmüşken Galatasaray'la tekrar vitrine çıktı. Ve taraftarın sevgisinden de emin. Yönetime kızgın olsa da taraftar ve kulübe değildir. Bu kulübe borçlu ve seviyor

Yükleniyor...