Sizce bir yerlere gelebilirmiyim?

arkadaslar 19 yaşındayım yüzmek konusunda baya iyi sayılırım ama eytimsizim sizce bir yüzme kursina falan gitsem lisanslı yüzücü olma ihtimalim nedir yani bu konunun yaşla falan bir alakası var mı bilgisi olanlar yardim ederse sevinirim

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Evet gelirsin

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Yüzmeye 6-7 yaşında lisanslı olarak başlayanın şansı yüksek zaten bu sporu bırakma yaşı 23-24 kadar indi.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• Bence fırsatı kaçırma ve kursa git kendini geliştirip milli olabilirsin kardeşim.

0|1
    0|0
  • Hayır bende heves ettim çok sevdiğim bir spor 16 yaşından 18 yaşına kadar yaptım besyo için lisans istedim çıkartmadılar başka kurumlarda aynı şekilde 6 8 yaş itibariyle başlıyomuş lisans için eğitim

0|0
    0|0
    • pekk yüzme konusunda falan deneyimlimiydin yani bak ben sana çok kısa bişey söyliyim mesela ben açık denizde 11 saat kaldım bir keresinde ama sonucunda 2 yıl psikolojik detavi gördüm :)

• Yaşıtları göre çok iyiyim parkurda antrenör ilk beni çıkarırdı ama tabi ona bakmıyolar direk kendileri küçük yaştan eğitim veriyolar ordaki kursları bilmem ama eskişehirde hem belediye hemde özel kurs çıkartmadı

• sen eskisehirlimisin özelden ulaş bakalım bana toprağm :)

Yükleniyor...