Vucut gelistirme sporuyla ugrasanlar?

protein tozu almayi dusunuyorum sizce bunun sagliga zarari var mi birde en kalitelisi hangisi

Güncellemeler:
bunun yerine polen kullanan var mi

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Alman gereken proteini yediklerinle almaya çalış ama alamadığını protein tozuyla kapatırsın. Protein tozunun zararı yoktur aşırı tüketim yapmadığın sürece. Aşıraya kaçarsan yani günlük alman gereken protein miktarını yediklerinle ve protein tozuyla aşırıya çıkartırsan karacigerde sorunlara yol açabilir. Demek istediğim kendi ihtiyacına göre kullan. Adı üstünde gıda takviyesi.

0|0
    0|0
    • sen kullandin mi daha once en iyi marka hangisi yoksa kendimize gore mi secmek lazim yag karbonhidrat oranlarina bakarak felan bide guvenli siparis sitesi var mi

• Yok ben protein tozu kullanmadım ama karbonhidrat kullanıyorum. İnternetten sipariş vermedim hiç takviye mağazalarından alıyorum hep

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 6

• Zararı yok var diyenler sallıyor. Ancak besin olarak alman gereken protein miktarını karşılayabiliyorsan almana gerek yok. Karşılayamıyorum o yüzden almak istiyorum diyorsan alabilirsin. Marka olarak Optimum Gold öneririm ben.

0|0
    0|0
    • besin olarakta almak zor bide polen kullaniyodum ama cok etkisi yok gibi geldi ucuruyolar bence poleni

• Ya bak protein tozunun hiçbir zararı yok. Gelişimi hızlandırmak için mi yoksa kilo almak için mi kullanacaksın?

0|0
    0|0
    • her ikiside gerci kiloya pek gerek yok gibi boy 181 kilo 75-80 kas kutlesi alsam yeter

• polenler hakkinda bilgin var mi 1 kasigi 1 tabak etteki proteine bedel felan diyolar bide kaliteli marka var mi bildigin

• Ya bence o abartıdır. Çünkü ben hiçbir yerde okumadım onu. Protein tozuna gelince bütün spor merkezlerinde var marka olarak bilmiyorum ama spor merkezlerine sorabilirsin

• Protein Tozu spora başladıktan 3-4 Ay sonra alınır.

0|0
    0|0
  • Bence sen once spora basla sonra protein tozu almaya karar ver

0|0
    0|0
  • Kesinlikle alma gzl şişiriyor ama sonrası bşr bıraktın mı memeleri saç örgü yaparsın

0|0
    0|0
  • Almazsan daha iyi

0|0
    0|0
Yükleniyor...