Yazmıcaktım ama yeter ya ne bu durumlar ?

dün biz maçı segrederken maçta gökhanın başını yere çarpıp dudagının kanaması ben aglama kirizine soktu çok üzüldüm bildiginiz gibi degil fenerli oldugum için degil o bir türk oldugu için. ama görüyorumda millet oh olmuş hak ettiler. tarih sadece gs yazar yuh artık ya.. :( utandım resmen utandım. benfica taraftarı bile üzülüp agladı belki ama şu sözü söylicem ki türkün türkten başka dostu yoktur. ligde kavga olur belki gerginlik olur ama bu poziyyondada olmaz ki :(((((

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• buna sevinenler sorunlu

1|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• böyle dememizin sebebi onlarında bize aynısını yapmaları arkadaşımı gözümün önünde fenerliler bıçakladılr fenerli oyuncular otobüsten bile inmedi evet tekrar diyorum ohh olsun

1|1
    1|0
  • gökhan öyle durumda olunca çok üzüldüm gerçekten tek sevdiğim fb li futbolcu

3|4
    0|1
  • Herkesin sevdindiğini düşünmüyorum.Sevinenlerin ciddi psikolojik sorunları vardır.Ama bir çok forumda Galatasaray,Beşiktaş gibi kluplerin taraftarında geçmiş olsun mesajları gönderildi.

1|0
    0|0
  • ben hiç sevinen göremedim sen nerde gördün bir göster link falan at bakalım..

1|2
    0|1
  • kim sevinmiş bana adını ver adını

0|0
    0|0
  • Aklım başimdan gitti bir an için kahroldum gerçekten Allah tan önemli bişeyi yokmuş büyük geçmiş olsun diyorum...

0|1
    1|0
  • kesin beşiktaşlıdır onlar

1|2
    1|2

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...