Sana ısınamıyorum dedim.. Beni çok kırdın dedi :/ Siz olsaydınız ne yapardınız ? Haksız mıyım?

7 ay önce tanıştık iyi bir arkdştık sonr abana aşık olduğunu söyledi. benmle ciddi düşündüğünü söyledi. hatta evlenmek istediğini söyledi herşeye hazırdı. çok ısrarcıydı hep iş yerinden flan almaya geliyodu sürkli tklfler falan dayanamadım 1 şans verdim çıktık 1 hafta olgun anlayışlı üstelik karizmatık çokta yakışıklıydı :( nolduysa yapamadım ısınamadım ayrıldık arkdşlığmz devam etti.

mesj aralarında bile hala söylerdi gçmişten bahseder sürkli yeniden yeniden deneyelm gbisinden sürekli mesj atr ben dünde aynı şeyi söyledim ısınamıyorm sana ltfen byle yapma diye

ölsem mesj atmam daha sana babama ble bahsetmiştim seni beni çok kırdın yazık ettin ciddi düşünüyordum dedi falan bende ikimiz içinde doru olan bu dedim sizce doğru mu yaptm ? daha çok üüzlcekti daha çok kırlcaktı :( Hakszmıymm ?

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• o çocuk seni biraz takmayacaktı, böyle davranmayacaktı varya, ona nasıl ısınırdın sen :) o çocukla çıkıyordunuz şimdi, çok özel bir durum olmadığı sürece çıkardınız. Seni soğutan çocuğun tavırları olmuş, çevremdeki erkeklere anlata anlata dilimde tüy bitti kızlara bu şekilde yaklaşmayın diye neyse hayırlısı olsun artık

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Cocuk hoslanmis yapacak bir sey yok sende hoslanmamissin iliskiyi bitirmen dogru olmus sevmedigin biri ilede mutlu olamassin ki demekki o kadar olgun degilmis biraz anlayisli olmasi lazimdi ama sendede hata var cunku o zaman herseye ragmen cikma teklifini kabul etmemen lazimdi Hem o hakli hem sen haklisiniz ama en cok sen neden kabul ediyosun ? umutlandiriyosun ? Yilanin basini yavruyken eziceksin bosuna dememisler onu sen suladin buyumesine izin verdin sonuc bu iste simdi keyfini cikar.

0|0
    0|0
  • Senin içn doğruysa gerisinin bir önemi yok. Duygusal düşünmenin ve kararsız bir şekilde vijdan azabı çekmenin anlamı yok.

0|0
    0|0
  • ''ısınamıyorum sana'' ne kadar küçük düşürücü ve cehalet kokan bir cümle reddetmeyi bile bilmiyorsunuz

0|0
    0|0
    • sen biliyosan söyle bir dahakine onu derim ben

• emin ol senden daha fazla kişiyi reddetmişimdir ama kimseyi bu şekilde kırmadım

• reddetmenin her türlüsü insanı kırar oky. sonuçta reddediliyorsun. bnun iyisi kötüsü olmaz

• Senlik birşey yok, zaten en baştan ısrarıyla bunaltmış seni, en doğrusunu yapmışsın ve artık mesafe koymalısın...

cut.

0|0
    0|0
  • İleride işler daha da büyüyecekti.İleri gitmeden bitirmen mantıklı olmuş sonuçta bir şey hissetmiyorsa birlikte olmanda anlamsız.Vicdanın rahat olsun.

0|0
    0|0
  • doğru olanı yapmışsın,kendi hayallerine fazlasıyla inanmış bu inanmışlıktır onun kalbini kıran,sen değilsin aslında..

0|0
    0|0
  • kesinilik le haklısın bir şans falan verme böyle yapman sadece seni ve onu üzer eğer bişiler hissedemiyorsan zaten evlilik vs olmaz hatta hiçbişi olmaz sen dogru olanı yapmıssın.

0|0
    0|0
  • haklı yanların da var haksız yanların da

0|0
    0|0
  • çocuğa bir şans daha vermelisin ...

0|0
    0|0
  • yaptığın olay doğru fakat söylediğin sözler kırıcı olabilir :)

0|0
    0|0
  • en doğru kararı vermişşin

0|0
    0|0
  • :p haklısın o çocuktan ayrıl sen :p kısmetini kapatıyorsun.

0|0
    0|0
  • O çok üzülmüştür eminim ama eğer şans vermeyeceksen bırak ip inceldiği yerden kopsun. Sana mesaj atmam demiş olabilir ama bence tekrar atacak. Yerinde olsam cevap vermem çünkü emin ol sürekli ikinci bir şans isteyecek senden. Arkadaş kalalım naraları hikaye. Sonuçta ilerisini düşünmüyorsun evlilik vs zaten olmayacak bişey böyle kalsın oda alışacak. Babama filan söylerim demesi işin duygusala bağlanmasını sağlamak ve seni etkilemek...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Tabiki de en doğrusunu yapmışsın.

0|0
    0|0
  • olmaynca olmuyor dedğnde de bışey yokmuş ama 1 hafta az bı sure denemek ıçın bı şans vermelıydn bence...

0|0
    0|0
  • En iyi olanı yapmışsın. Keşke hiç başlamasaydın ona ümit vermeseydin ama nerden bilebilirdin ki.

0|0
    0|0
Yükleniyor...