Kapat

Fenerbahçe 2. bayram hediyesi sizce başarılı olurmu?

Roman Neustadter ile de anlaşıldı. Artık odabirFenerbahçeli. Bu arada 2012 2013 yılında has Fenerli olmuş zaten Galatasaray'a gol atarak sizce başarılı olur mu.

• Evet olur.
    A seç
  • Hayır olmaz.
    B seç
  • Gs Bjk alsaydı keşke iyi oyuncu bu.
    C seç
  • Bilmiyorum.
    D seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 6

• Pek emin değilim açıkcası sağ bek transferinin daha etkili olduğunu düşünüyorum ama Türkiye ligi için ideal denebilir.

0|0
    0|0
  • Isim olarak taraftari stada çekecek oyuncular alınıyor. Geldikleri yerlerdeki gibi oyununu oynasalar başarılı olurlar. Genelde turkiye'ye gelen on yabancıdan bir iki tanesi verim sağlayabiliyor. Hayırlı olsun.

0|0
    0|0
  • Aatıf, Neustadter ve van der Wiel bonservissiz gelmiştir :D akıyor bu günlerde akıyor akıyor :D

0|0
    0|0
    • Yanlışınız var. Aatıfa bonservis bedeli ödendi.

• @zzz1994 Hayır dostum onun sivasdan alacakları vardı o yüzden bonservisini eline aldı. bonservisi olsaydı alınmazdı.

• Her sene oyuncu alıp ikinci oluyorsunuz nasıl olsa sorun yok

0|1
    0|0
    • Hiç değilse 6. olmuyoruz dimi.

• Biz ezik olmayız dün küfür ettin diye engelledim yine küfür edersen yine engellerim klavye erkeği olmadan gel karşıma. Astana ilk Avrupada hangi takımdan puan almışdır 10 puanlık soru.

• Hadi şimdi sağdan.

• Hazırlık maçında 3 tane yemişiz. mna koyarım bizim takımdan bir bok olmaz lan. İstersen ronaldoyu getir. Baştan sonra yıkılıp baştan yapılması lazım

0|0
    0|0
    • Takım kadrosuna bakdın mı yoksa Van Persie filan oynuyormu sanıyorsun o maçta paf takım ile çıkdı.

• 0|0
    0|0
Yükleniyor...