Fenerbahçe 2. bayram hediyesi sizce başarılı olurmu?

Roman Neustadter ile de anlaşıldı. Artık odabirFenerbahçeli. Bu arada 2012 2013 yılında has Fenerli olmuş zaten Galatasaray'a gol atarak sizce başarılı olur mu.

• Evet olur.
    67% (2)45% (9)48% (11)Oy Ver
  • Hayır olmaz.
    0% (0)35% (7)30% (7)Oy Ver
  • Gs Bjk alsaydı keşke iyi oyuncu bu.
    0% (0)10% (2)9% (2)Oy Ver
  • Bilmiyorum.
    33% (1)10% (2)13% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 6

• Pek emin değilim açıkcası sağ bek transferinin daha etkili olduğunu düşünüyorum ama Türkiye ligi için ideal denebilir.

0|0
    0|0
  • Isim olarak taraftari stada çekecek oyuncular alınıyor. Geldikleri yerlerdeki gibi oyununu oynasalar başarılı olurlar. Genelde turkiye'ye gelen on yabancıdan bir iki tanesi verim sağlayabiliyor. Hayırlı olsun.

0|0
    0|0
  • Aatıf, Neustadter ve van der Wiel bonservissiz gelmiştir :D akıyor bu günlerde akıyor akıyor :D

0|0
    0|0
    • Yanlışınız var. Aatıfa bonservis bedeli ödendi.

• @zzz1994 Hayır dostum onun sivasdan alacakları vardı o yüzden bonservisini eline aldı. bonservisi olsaydı alınmazdı.

• Her sene oyuncu alıp ikinci oluyorsunuz nasıl olsa sorun yok

0|1
    0|0
    • Hiç değilse 6. olmuyoruz dimi.

• Biz ezik olmayız dün küfür ettin diye engelledim yine küfür edersen yine engellerim klavye erkeği olmadan gel karşıma. Astana ilk Avrupada hangi takımdan puan almışdır 10 puanlık soru.

• Hadi şimdi sağdan.

• Hazırlık maçında 3 tane yemişiz. mna koyarım bizim takımdan bir bok olmaz lan. İstersen ronaldoyu getir. Baştan sonra yıkılıp baştan yapılması lazım

0|0
    0|0
    • Takım kadrosuna bakdın mı yoksa Van Persie filan oynuyormu sanıyorsun o maçta paf takım ile çıkdı.

• 0|0
    0|0
Yükleniyor...