Biri de n'oluyo demeyecek mi?:)

Ben diycem atarlı mod görev başında:)) Son günlerde siteden sevdiğim üyeler gitti,kimileri de burda ama artık soru sorma hevesleri bile kalmadı.Eğlenceli soruların kaldırılması kuralların sıkı yönetim şeklinde uygulanması hakkında düşünceleriniz neler? 2 makara yapıcaz altı üstü bu tip soruları kaldırıpta "ciddi olalım arkadaşlar" iması nedendir? Siz de şikayetçi misiniz ey kscanlar? Bırakın eğlenelim arada topumuz bahçenize kaçsın ama topumuzu kesmeyin la..

• Şikayetçiyim uleyyn
    29% (5)33% (5)31% (10)Oy Ver
  • Gelip gidiyorum umrumda değil
    24% (4)33% (5)28% (9)Oy Ver
  • Ne çektin be neo
    47% (8)34% (5)41% (13)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
12|22

En İyi Erkek Görüşü

• eskiden bir sürü sevişmek istediğim kız vardı. siliyorlar diye kimseye diyemedimdi:D

dahada şevkim kırıldı zaten:D sende iktidarsızlık çek emi yönetim?

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

Kızlar Ne Diyor 12

• eet eet ben şikayetçiyim devrik cümlü kurdum diye sorumda süperzekalı biri bana angut dediydi..

soruda sorasım yok eğlenesimde:(

angutlar napar ki acep ondan yapim.

1|1
    1|0
  • Ne çektik be neo.

Gidenler çok,bazılarının gözü yolda gitti gidecekler.Eski eğlencesi kalmadı buraların.

1|0
    0|0
  • kurallarda hiç sıkntı yok hatta daha da gevşetilme yapıldı önemli olan aradki farkı kavramada

eğlenmek ile hakaret arasındaki fark

hakaret ile şakacı ya da ti ye alınan cevaplar

aradaki farkı anlarsak sorun kalmaz kurallar aynı kural herkeste rahatça davranıyo hakaret varsa bir taraf eğlenirken bir taraf rahatsızsa o eğlence dğildir burası sadece bir kesime ait değil topluluk düşünmeli bir arkadaşına sik*** git demek küfr değildir ama tanımadığın birine sk** git dersen o cevabı yazan kişi yorumdan rahatsız olabilir çok açıdan düşünmek lazım tek yönlü değil

2|0
    0|0
    • kuralları iyi biliyorum rahat ol sen.:)

• gergin değilim hiç olmadım sadece cevap verdim karşılığını aldım teşekkürler

• kusura bakma cümleni yanlış anlamışım bir özür borçluyum.

• benim her girdiğimde sorularını aradığım kişi gitti onun sorusunu google da gördüm öyle üye olmuştum siteye :/

-Nuri ne güzel söylemiş

2|2
    0|0
  • Kategori sıkıntısı var sitede ''geyik '' diye bir sekme eklenebilir .

3|0
    0|0
  • Sıkı yönetim iyidir

1|0
    3|1
    • çok sıkıcı bence:/

• Bak o olur :)

Neo ,tatlım evet sıkıcı ama ipin ucu kaçıyo görüyosun :) biz fingirşelim küçükler izlesin o zaman :))

• darbeci zihniyet kahrolsun

• ben şikayet ediyorum artık. yardıma ihtiyacım olan soru kaldırılmış hayatım söz konusu hangi mod kaldırdıysa artık! özellikle modların o tarz sorularını şikayet ediyorum. ciddiler kaldırılıyorsa lay lay lom olanlarda kaldırılmalı

1|0
    0|0
    • yönetime soru linkiyle mesaj attın mı? neden kaldırılmış?

• attım cevap vermedi nefret ediyorum onlardan, niye versin ki verecek cevapları yok açıklama bile yapamadılar

• neo destekciniz :))

2|0
    1|0
  • Atarlı modlar istifaa! Biz eğlence isterükk

1|0
    0|2
  • Katılıyorum haklısın eğlenmek için geliyoruz.

1|0
    0|0
  • n'oluyo.

0|0
    0|0
  • kimler mesala

0|0
    0|0
Yükleniyor...