Evde karın kası ve kol kası yapılır mı?

Evet arkadaşlar soru açık evde karın kası ve kol kası yapılır mı? Eğer yapılır diyorsanız hangi çalışmaları yapmam lazım youtube linki veya makale falan varsa link atarsanız sevinirim.

Güncellemeler:
Program yapan google play veya app store uygulamaları varsa söyler misiniz?

0|1
2|20

En İyi Erkek Görüşü

• workout trainer kullanıyorum ben. programını otomatik ayarlıyor. free programlar var a-b-c-d diye gidiyor. bunlarla başla fit olmana ve vücudunun güzel şekil almasına yardımcı olur. gidip 3 ayda spor salonunda dengesizce ama hayvan gibi geliştirebilirsinde. sana kalmış.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yapılır ben yapmıştım 1 ayda :D

0|1
    0|0
  • Yapılır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Yapılır kardeşim.

5-10 KG dambılların yoksa, halterin, barfiksin yoksa...
    Şınav ve mekik yeterli... Şınavın da çeşitleri var. Kolları iyicene açarsın dar tutarsın. Mekik için yarım mekiği öneririm. Üst karın kaslarına ekstra baskı uyguluyor. Nefesi sağlaman da önemli.

Passion4Profession Apps kanalı var oradakiler bence başarılı.

0|1
    0|0
  • 1 çift dumbell al bunlarla kolunu geliştirirsin, birde yatağında mekik çek yapamıyorsan mekik aleti al.. Eğer mekik çekerken ayağın kalkıyorsa yapamıyorsun ^^ Ayağını bir yere sabitleyip mekik çekebilirsin sabitleyecek bir yerim olmadığı için spor salonunda yapıyorum mekiği, ama vücut alışınca ayağın kalkmıyor destek olmasa da bilgin olsun ^^ ve bir arkadaşta belirtmiş yağı azaltırsan kaslar çıkar ortaya.. kasları büyütmek içinde proteine ihtiyacın olur.

0|0
    0|0
  • yapılır mekik çekerek

0|1
    0|0
    • Sadece mekik çekerek mi? Nasıl bir program yapmalıyım peki?

• sen bilirsin. düzenli spor ve mekik ile yapabilirsin yani

• Anladım teşekkür ederim

• Kol kası çok basit, karın kası çok zaman alıyor baklava çıkması hic ertelememen gerekir. Ama bir iki ayda baklavam çıksın istiyorsan fitnese yazıl daha çok faydalı...
    Ayrıca kendin araştırabilirsin, YouTubede net şekilde bulmak zor en iyisi google playden indir.

0|0
    0|0
  • Yapılır yapılır da zor arkadaşım

0|0
    0|0
    • Ne gibi bir zorluğu var örneğin?

• Yeterli değil zaten mümkün de değil o kadar malzemeyi alman spor salonuna gitmen şart

• Anladım

• Sıkı çalışmayla olur ama spor salonu öneririm belli bir disipline sokar ama öyle o bodybuild olayı değil atıyorum bir basketbol bir tekvando

0|0
    0|0
  • Yapilir kilonda eyer uygunsa hic problem yasamazsin ama tutupda yani cok fazla biseyde bekleme kol gigus karin kasi cikartirsin belli bir kalipa oturur sonrasinda salona gitmen gerekir

0|0
    0|0
  • Yapılır

0|0
    0|0
  • Evet yapılır spor akademisi mezunuyum ve bu yolla yapmisligim var. dumbell a falan gerek yok bu kapilara takilan yaylar ve barfiks cubuguyla rahat yapabilirsin

0|0
    0|0
  • Hicbi zorluk yok kardesim instagramdan dm at 11nebi11. Sadece lazim olan dumbell. onu al mesaj at 1 ayda 3 cm buyutebiliriz kolu evde.

0|0
    0|0
  • Yapılır. Evdeki pirinç ve un çuvallarını iyi değerlendirmek gerek :D

0|0
    0|0
  • Yapılır

0|0
    0|0
  • Yapılır sadece kol ve karın kası ile kalmazda göğüs, bacak, omuzda yapılır.

0|0
    0|0
  • Yapılır knk bol bol mekik çek

0|0
    0|0
  • Karın kası hareketleriyle 2 haftada bile baya çıkıyo

0|0
    0|0
  • Yapilir evet ama kol kasi pek olmaz

0|0
    0|0
  • şöyle bir gerçek var yağ oranı fazlaysa kas yapsan bile gözükmez yağ oranını azaltmaya bak ilk

0|0
    0|0
    • Yağ oranı %16-%17 civarı ise?

• azaltman lazım 9-10-11 ideal 16 - 17 de ne kadar çok kas yaparsan yap o oranda gözükmesi zor göbekli filan derler açıkçası millet bilmiyor konuşuyor

• günde 70 80 şınav çoğu bölgeyi çalıştırıyor zaten 2 dambılın olsun bununla birlikte barfiks aletini al 3 ayda baya yol katedersin

0|1
    0|0
  • bir uygulama var günlük günlük yapıyorsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...