Hiç yüzme bilmeyen biri ne kadar sürede yüzmeyi öğrenir?

Yüzme bilmiyorum ve kursa yazılacağım. Ne kadar sürer yüzmeyi öğrenmem en azından genel hatlarıyla?

Güncellemeler:
Devam
Akak

0|0
7|22

En İyi Kız Görüşü

• Yarım saat 1 saat içinde öğrenirsin korkmuyosan

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Korkmasan 1 dk bile sürmez sudan korkma başka bir şeye ihtiyacın yok kursa felan gitmene de gerek yok mesala ben hiç kursa gitmedim ama benim diyen hoca gelsin karşıma teknenin bir tarafın atlayıp altından geçip öbür tarafa çıkıyorum herkese suda uyurum bile sırt üstü yani panik yapma şu her türlü seni kaldirir

0|0
    0|0
    • Eig için sağol sana tavsiyem sırt üstü yatmayı öğren su da ilk etapta biraz su yutabilirsin ama sakın ha panik yapma kendini serbest bırak sırt yatmayı öğrenir sen zaten yüzmeye de öğrenir sin bogulmiyacagini anlarsın sakin su ile savaşma kendini asla kasma

Kızlar Ne Diyor 6

• 1 ayda öğrenirsin, hatta daha az sürede. Ben 2 günde öğrenmiştim.

0|0
    0|0
  • 1 ayda

0|0
    0|0
  • 2 saat

0|0
    0|0
  • 3. 4 günde ogrendim ben

0|0
    0|0
    • Ya benimd yaş 23 zoruma gidiyo artık kollarım çok kuvvetli hep body yaptım ama yüsmeye zamanimiz olmadı bir öğrensem marmarayı baştaj sona turlarim

• Umarım yaparım saolun bilgileriniz için

• ben öğrenemedim -,-

0|0
    0|0
  • Bir kac günde olur, birden olmaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• 2 ders de havuzda boğulmayacak kadar öğrenirsin yani durdugun yerde suyun üzerinde durursun. Birkaç ders sonra güzek kulaç atarsın. Sonra olay hızlanmakta tabi profesyonel olarak eğitim almadığım için tam bilmiyorum ama kendim yüzme bilen birisi olarak temel hareketleri bilmen yeter diye düşünüyorum bu temel hareketlerde öğrenmesi çok uzun şeyler değil

0|0
    0|0
  • Sana bağlı bu 3 5 saattede olabilir 3 5 günde de

Ama tabi önemli olan pratik..

Tekniği falan anlayıp yüzersin birazda gerçekten iyi yüzmen kendini gelistirmen için 2 yaz ı bi' bol yüzmeli geçirmen şart.

0|0
    0|0
  • Bence bir hafta

0|0
    0|0
  • İş tamamen sende bitiyor istersen 10 dakikada öğrenebilirsin ya da 10 yılda da öğrenemeyebilirsin. Su aynı su değişen sadece kişiler.

0|0
    0|0
  • En yakın arkadaşım 20 derste fok balığından tut yunus balığına kadar her türlü yüzmeyi öğrendi (yüzmeyi hiç bilmiyordu)

0|0
    0|0
  • 100senede ancak

0|0
    0|0
  • 2-3 saatte öğrenilir 😶

0|0
    0|0
  • Şahsen küçükken geçirdiğim bir travma yüzünden hala yuzme bilmiyorum ve denizde suyun altına girdiğimde boğulacak hissi veriyor. Eğer böyle bir olay gecirmediysen cok çabuk öğrenirsin. Diye düşünüyorum

0|0
    0|0
    • Bende boğulma tehlikesi geçirmiştim ondan beri suya yaklaşamam :( ama öğrencem yüzmeyi inanıyorum birkaç sene içinde öğrencem

• @Sapramo umarım benim başaramadığımı sen basirirsin. O kadar yüzme kurslarına gittim o korku yüzünden ogrenemedim.

• Valla kursta öğrenirim korkumun üzerine gitmeyi seviyorum :) hatta boğulmaktan zevk almıştım biraz manyağım heralde inşallah öğrenirim :)

• Cesaretli biriysen eğer günde 3-4 saat harcayarak 2-3 güne öğrenirsin. Tabi 2-3 güne ayak bastığın yerde yüzersin. 1 haftayada normal yüzebilirsin.

0|0
    0|0
  • Çabalamasına bağlı

0|0
    0|0
  • Korkun varsa hiç yoksa 15 günde çok iyi yüzersin

0|0
    0|0
  • 1 ay

0|0
    0|0
  • Senin sayende bende öğrenmiş oldum :D ben bir boğulma korkusu yaşadım. o korku gitse yüzüyorum zaten ayaklarım yere değmezse gg veriyorum

0|0
    0|0
  • En fazla 15 amcam bana 15 dkda öğretti

0|0
    0|0
  • 2ay bile sürmez senin isteğine ve cesaretine göre..

0|0
    0|0
  • bana yapılan şakadan sonra deniz türü şeylere küstüm ben XD

0|0
    0|0
  • Bem yıllardır ogrenenedım

0|0
    0|0
  • eğitim alırsa kolay öğrenirsin 3 güne

0|0
    0|0
  • Yarim saate ogrenirsin ya yuzmede ne var 😂😁