Öğretmenlerle yaşadığınız komik diyaloglar :) ?

Sınıfta hocanın telefonu çaldı :D apar topar çıkmaya çalışıyordu kalktım :D Hocam siz rahatsız olmayın biz çıkarız dedim Yıkıldık :D Peki ya sizin yaşadığınız komik haller ?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• harıka olmuş her türlü o ders gitmiş olacak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bu gün oldu yan yana oturan iki arkadaş (ikiside erkek) sürekli kavga ediyorlar arkalarında oturan arkadaş "Hocam sürekli karı-koca gibi kavga ediyorlar" dedi hoca da bunun üzerine "karı ile kocanın kim olduğunu sormayacağım" demesi üzerine sınıf koptu

1|0
    0|0
  • pek komik gelmedi bana diyologunuz :) Azeri hocanın biri matematik dersine girmektedir. (Sakarya Ünv. Fizik bölümü) Derse geç kalan öğrenci içeri girme izni isterken;

- Ooooğlim neden hep geç khaliisan

- (Öğrenci de sinirli bir şekilde) ya hocam birakin siz biliomusunuz taaa nerden geliorum ben?!

- oğlum sen ne diyorsun yaa taner de kim?

... :S kısa bir sessizlik ve kopuş... 10 dakika hiç durmadan gülen insanlar ve hocanın olayı hala anlamaması olayı daha da komik hale getirmişti ama en sonunda o da güldü kendi haline :p

0|0
    0|0
  • Bir gün okulun arkadasında 15 kişi sigara içiyoruz müdür pat diye geldi, herkes sigarayı yere atınca müdürden şöyle bir cümle çıktı, "Çocuklar biz oraya çöp kutusu koyduk oraya atsanıza" Evet biraz rahat bir okulumuz vardı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• orta son sınıfta yken fen bilgisi öğretmeniz biyoloji konularından sağlığa akrşı olanalrı analtıyordu.sorun kellikle alaklıydı.tam yapılmaması gerekenleri anlatırkne bende demiştim hocam sizde kelsiniz bundan mı açınız döküldü demiştim herkes gülmüştü hocada şarşımıştı allhtan hoca bişyd emedi

0|0
    0|0
  • Bu bu eskidi dişi kanaryam.

0|0
    0|0
  • Öğretmenler öğrencilere daha çok gülüyor bilesin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...