Fatih Terim'in sözüne katılıyor musunuz?

Fatih Terim'in ''Bu ülkeye bir daha Avrupa'dan kupa gelecekse bunu sadece Galatasaray yapar'' sözüne katılıyor musunuz?

0|0
8|30

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle. Fenerbahçe bildiğin amelelerden kurulmuş. Karı kısmı bile daha iyi oynar.

2|7
    0|4
    • amele dediğin adamlar seni 100 kere satın alır :D

• aziz yıldırımın cok parası wardıda stoch u krasic i meireles i aldıda noldu hea bir belhandayı alamadınız daha rezil herifler bu arada gol haberi war 90+4783 gol belhanda benfica 3 febe 2

• dün kuytun kaçırdığı gördüm utandım vallahi rezillik diz boyu hele yalandan yere atlamalar falan .. Allah aşkına bir reali bir munihi bir barçayı seyredin ondan sonra fenere bakın. Yeminle rezillik utanç verici.

Erkekler Ne Diyor 29

• kesinlikle dogru demiş Terim

1|5
    0|2
  • Evet katılıyorum.

0|3
    0|2
  • tabikide katılıyorum dün net olarak gördükte Gs tüm dünyada tanınan korkulan adından osmanlı ordusu diye söz ettiren Türkiye deki tek takımdır ''ßiz daha iyisini yapana kadar en iyisi ßu''

0|5
    0|1
  • Vayy, çok iddialı olmuş ama şu anki kadrolar, oynana futbollar ve gelecek ile ilgili yatırımlar dikkate alındığında GS'nin en önde olduğu aşikardır. Umarım kendisi de İtalya'ya falan gitmez yine.

2|4
    1|1
  • böyle bir yorumu yok.kaynak varmı

0|0
    0|1
  • doğru demiş Avrupa'nın fatihi Galatasaray'dır.

2|4
    1|3
  • Doğru demiş İMPARATOR Angut Kocamal kupa getirecek değil ya

0|3
    0|1
  • İmparatorun söylediği her sözün altına İmzamı atarım

0|1
    0|0
  • evet doğru diyo şua na galatasaray avantajlı zaten bu sene çok iyi transferler yapılacağı konuşuluyor.

1|3
    1|0
  • Fatih hocanın ne kadar adam olduğunu söylemeye gerek yok hangi türk teknik direktör italya gibi bir yerde sinyor adı ile anılıyor HERKES HADDİNİ BİLECEK

1|2
    0|0
  • geçen sene 33 milyon euro cl ligi.

bu senede lig 70 mil + 30 mil cl ligi = 100 mil euro

iyi bir defans hattı sağlam bir orta saha

şampiyonlar ligi finali

tabiki hakemler en önemli faktör

0|3
    0|0
  • Kral adam.

0|1
    0|0
  • evet gs iyidir.taraftarları dahi öyle.fb nın macı oldugu gün herkes kendını parcalıyor.maç sonucu yenilince kımsede çıt çıkmıyor nedense..olacak takım varsa gs ve bjk dir bencde.

2|1
    0|2
  • fatih terim fitne bir insan olduğu için içinden geçenleri, hayal ettiğini söylemiş sadece.

0|3
    1|6
    • objektif olarak gördüğümü söylüyorum adamın yüzüne baktığında anlıyorsun zaten eskiden severdim ama yaptığı hareketler vs her yerinden cahillik akıyor allah buna bir yetenek vermiş futbolcu olmuş ama adam olamamış adam.

• Biri şunları uyandırsın :DD

0|1
    3|5
  • Bi güncelleme yaparsan iyi oulr herkes o sözü dünkü maçtan sonra söyledi sanıyor...Bu söz eski baya ...

0|2
    0|1
  • Katılmamak İmkansız.

0|4
    0|2
  • onu s...lerrr

0|4
    2|8
  • Kesinlikle katılıyorum

0|0
    0|0
  • demiş midir bilmiyorum, demişse doğru demiş :)

0|3
    0|2
  • katılıyım bari

0|0
    0|0
  • Böyle bir şey dediğine inanmıyorum

1|2
    1|2
  • Fatih hocamın her sözüne katılırım ondan başkasınıda bu ülkede tanımam .

0|2
    0|1
  • Doğru lafa ne denir dün gördük

1|1
    0|2
  • o ne zaman hasan şaş ile bir araya gelse popoları tavan yapıyor. hani kendilerini bir bok zannedip duruyorlarya. evet aslında kendilerini zannettikleri gibiler aslında.

0|0
    2|1
  • iddaa etmesi güzel. ama büyüklük taslamaması lazım. kendini ne zannediyorlar bunlar .

0|2
    0|4
  • Asla katılmıyorum...!

0|0
    0|1
  • Katılmıyorum, Beşiktaş yapar.

1|2
    2|8
  • Böyle bir şey dememiştir. Facebook ergenleri yine iş başında.

0|0
    0|4

Kızlar Ne Diyor 8

• Amma totosu kalkmış Fatih hocanın...

1|3
    3|10
  • bu ne mütevazilik dicem :))

0|2
    0|3
  • Böyle bir söylemde bulunacak biri değildir Fatih hocam. Ama laflar yanlış şekilde anlaşılmış olabilir. Yine de, o bir şey diyorsa bir bildiği vardır.

0|0
    0|0
  • Söylediğine kendi bile inanmıyodur belkide :)

1|0
    1|0
  • Şu anki takımlara bakarsak doğru demiş.

1|2
    0|2
  • katılmıyorum çünkü hiç belli olmaz.

0|1
    1|2
  • kesinlikle katılmıyorummmm

0|0
    0|0
  • Bu ülkenin futbolu bu yuzden bu halde kıskanç herifler bir de teknik direktör olacak. Türk hakemlerıne kufur eden tukuren ustune yuruyen seviyesiz insan. Biz kupayı getiremesekte asaletimiz yeter en azından.

0|1
    2|2
Yükleniyor...