Fenerbahçe neden alkışlanmalı ?

Daha önceki sorumu yönetim provakatörler nedeniyle kaldırmış. Bir Beşiktaşlı olarak 10 yıldan fazla bir süredir ilk defa bir Türk takımı nın avrupa kupalarında finale bu kadar yaklaşmasını heyecan verici buldum. Hayal olduğunu hiç düşünmedğim 180 dakikalık karşılaşmada direkten dönen toplar tarihe geçmiş oldu. Bence başından geçen onca olumsuzluğa rağmen her yıl şampiyonluk yarışının içinde olabilen bu depremlere rağmen avrupada ilk üçe kalabilen bir kulup bana göre alkışı hakediyor. Eğer uefa organizasyonundan bir takım cezalandırılıp elenecekse bu avrupa 3. sü bir takım olacak. Sizin düşünceleriniz nelerdir ?

Not : Gizli zaten bu ülkenin takımlarını destekleyebilecek kadar ülkesini sevemez...

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• beşiktaştaki bu sene olan ruh gecen sene olsaydı mucadele etseydiler biraz daha alabilirdik uefayı

1|1
    0|1
    • Elbet bir gün oda olacak kardeşim uefa Türkiye için hayal değil artık.

Kızlar Ne Diyor 2

• özellikle not:kısmına katıldım:))

0|1
    1|1
  • Ki zaten, Fenerbahçenin mağlubiyetine sevinen insanların olmasını Fenerbahçenin büyüklüğüne bağlıyorum.

1|0
    1|2

Erkekler Ne Diyor 3

• gurur vericiydi umarım seneye sıra bize gelir

1|0
    1|0
  • şampiyonlar liginde ilk 8 de olmak uefa yarı finalinde olmaktan daha büyük başarıdır der geçerim

0|3
    0|0
  • şampiyonlarligi ile uefayı aynı düzeyde mi sandın

0|1
    0|0
Yükleniyor...