Bir Galatasaraylı olarak üzüldüm :( Bu fotoğraflar göğsünde Türk arması olan futbolcuların ağlamasıydı

sorun volkan değil türk bayrağı formalı birinin duygulanması benim duygulanan galatasaraylı arkadaşlarım var mı ? onlar neler düşünüyor...

link

link

link

link

link

Güncellemeler:

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• peki ya bu :( link

link

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• çüküme kadar ilgilendirmez bizim formamız da Türk bayrağı yokmuydu ?

1|2
    1|2
  • Sadece Sow ve Gökhan'a üzüldüm...Şımaran fener taraftarı hak etmeden kupayı almak için yapmadıkları totem kalmadı .

0|3
    1|0
    • hak etmediler mi sen neyin kafasını yaşıyorsun.. yuh ya milletin merhamet duygusu körelmiş yazıklar olsun size ya resmen ülkede böyle insanlar oldugu için utanıyorum

• doğruları söylememden utanıyorsan sorun sende...her maç olmayan penaltılarla ve şansla atılan gollerle mi hak ediyonuz ? ayrıca her rakibiniz verilmeyen penaltılar var haksız yere 10 kişi kalmaları var

• Arkadaslar bende bir galatasaryli olarak sunu soyliyim fenerin finale cikmasi guzel olurdu ama fener oyle bir oynuyoki hic bir estetik yok bu futbolla buraya geldigine dua etsin demek istiyorum ama isterdem cikmasini finale.

0|1
    0|1
  • bu gökhan sanırım.allah yardımcısı olsun.dün bende endişelendim.kötü bir tekme yedi kafasına.ölü gibi yere serildi garibim..ama iyi dediler mutlu oldum.bende bir gs li olarak.ister türk formalı olsun ister başka.sorun o değil sorun insanlık..

0|2
    0|0
  • feneri hiç sevmem ama gökhanı görünce üzüldüm la

0|1
    0|0
  • bende üzüldüm ama 4 1 olmadığı için iddia da oynamıştım tüh paralar gitti :)

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Türkiyedeki maçlarda rekabet olması normal ama bunları görünce üzülmemek elde değil.keşke turu geçselerdi:((

0|2
    1|3
  • İçimi acıtan tek fotoğraf Gökhan Gönül.

Volkan daha 1-2 sene önce Türk milletine o. evlatları susun diye bağırıyordu. Allah öyle aglatir işte adamı ;)

0|0
    0|0
  • bende galatasaraylıyım son dakikalara kadar soluksuz seyrettim .ciddi anlamda çok üzüldüm

0|1
    1|0
  • Erkeklerin ağlamasına dayanamıyorum. :(

0|1
    0|1
Yükleniyor...