TT Arena kapasite sizce yeterli mi ?

Başlıkta belirttiğim gibi TT Arena kapasitesi sizce yeterli mi ? Ben en azından 60 65 bin olmasını tercih ederdim. Büyütülebilme gibi bir özelliğe sahip yanılmıyorsam ama bence ilk olarak söylediğim gibi 60 65 olmalıydı kapasite sizin düşünceleriniz nedir ?

Yok devlet yaptı şöyle oldu böyle oldu diye ötecekler şimdiden elinizi yormayın. Sorum Galatasaraylı arkadaşlarıma.

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• on numara soru dıyerek sozlerıme baslarken bulundugumuz yılın 2013 oldugunu hatırlatmak ısterım.stad hatırlamıyorum ama ıkı sene oluyo heralde yapılalı cıkar 2013 eksı 2011 2 :D neyse sunu demeye calısıyorum ya sen koskoca galatasaraysın 2011 yılında stad yapıosun kapasıte 55 bın boyle rezalet olurmu adamlar ıngılterede mılattan once stad yapmıslar 80 bın 90 bın.yapsan 70 bın kısılık stad dolduramıcanmı bal gbı dolar bak bu sene champıons league falan aktı yapanında yaptıranında hee ayrıca mis gibi mecıdıyekoyun ıcındekı arazıyı verıpte dagın basında cobanların koyun otlattıgı merayı aldılar oda ayrı mevzu.

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 5

• bence yetersiz 60 bin olmalıydı

0|0
    0|1
  • 100 bin olsun.

0|1
    0|1
  • bence 70 iyidirrr

0|0
    0|1
  • dolmuyorki stad daha arttırılmasın

0|0
    0|0
  • Kral biziz buyuturuz

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 11

• sezon sonu eğer yönetim izinverseydi 50 bin kombine satılırdı ama kapasite izin vermedi şimdi stad 65bin olsa 50bin kombine rahat satılır

0|0
    0|0
  • 65 bin olsa dolar konbine bile 45bin olacak nerdeyse

2|3
    0|0
  • aslında bir yerde iyi bir yerde değil gözüküyorki önünüz acık uzun yılalr sürekli awrupa maçları oynuyacağız stadın sürekli dolması muhtemel awrupa maçları için kapasite tabiki yetersiz 70 bin falan olması lazımdı ama lig için gayet yeterli sonuc dersen bence 5 weya 10 bin arasında daha fazla olmalıydı cünki sonucta yeni yapılan son model bir stad

0|0
    0|1
  • Türkiye standartlarına göre bence kapasite iyi

0|0
    1|0
  • kesinlikle yeterli değil kombine 40 küsür bin zaten çok az bilet kalıyor ve bir çok maçta 40 bin bilet kafadan satılıyor boş kalma imkanı yok. bunca başarı taraftarı sahaya gömer çokd aha fazla olmaldıır.

0|0
    0|1
  • Ben de hazır yapılıyorkenn en az bir 70.000 kişilk olsun demiştim ama 52.000 lik yaptılar, büyüklerimiz daha iyi bilirler tabi!

0|0
    0|0
  • adam olana çok bile

1|0
    0|0
  • bence yeterli 65 bin kişilik olsa yılda 10 maç dolar en fazla

0|1
    0|0
  • Bence yeterli çünkü stad büyüyünce maliyet büyüyor ve o stadı her maçta doldurmak gerekiyor.

0|1
    0|0
  • eeh b uygun görülmüs bu yapılmıs

0|0
    0|0
  • her maç tam dolmuyor bile

1|1
    0|0
Yükleniyor...