Futbolcuyum. Bu sene prof oldum. Boyum 169. Kilo 56. Kamp baslayacak baklava cikarabilmek icin program verirmisiniz?

Futbolcuyum. Bu sene prof oldum. Boyum 169. Kilo 56. Kamp baslayacak baklava cikarabilmek icin program verirmisiniz?

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

• kardeşim o kadar zor bir işi becerebilecek bir programı bilen bir kişi bu sitede var mıdır eğer varsa bile bu nette bu konuyu konuşmak ne kadar sağlıklı olur gideceksin profesyonel fitness salonuna paraya kıyacaksın öğreneceksin ayrıca sixbag leri çıkarmak kolay bir iş değil çaba ve sabır gerektiren bir iş sana tavsiyem profesyonel yardım al buradan derdine çare bulamazsın her kafadan farklı bir ses çıkar yanlış hareket nedeniyle kaslarını yakarsın sonra düzeltmek için çok fazla uğraşırsın kas geliştirmek basit bir iş değil çok dikkatli ol fazla çalışmak fazla kas geliştirmez

0|0
    0|0
    • Profesyonel yardim aldim 1 ay ama bir fayda goremedim

• kardeşim normal bir fitness salonu 100 tl zaten aylığına 500-600 tl veren kişiler var 100 tl ile bu iş olmaz daha doğrusu para ile bu tam anlamıyla olmaz iş sende bitiyo gerçekten istemen gerek ayrıca nette karın kası egzersizlerinin görselleri var oradan bakıp çalışabilirsin çok para vermenede gerek yok

Yükleniyor...