Kararımla ilgili aceleci olmak istemiyorm. Ne yapmalıyım bilemedim?

Uluslarası ilişkiler üçüncü sınıf öğrencisiyim. Sınıfımda çek bir cocuk var çok tatlı bir çocuk uzun zaman geçirdik onunla benden hoşlandığını söyledi geçen uzun zaman önce beğenilmicek gibi bir çocuk değil ama bana söylediği bişey biraz kafamı karıştırdı. Kendisi erkeklerden de hoşlanıyor biseksüel yani. Erkek arkadaşlarıyla bir partide öpüşmüş fotoğraflarını gördüm diğer çocukların çoğu da onun gibi. Açıkçası beni o kadar rahatsız etmedi. Hatta nedendir bilmiyorum hoşuma bile gitti diyebilirim. Ancak ev arkadaşlarım güvenmiyorlar çocuğa. Ben pek öyle düşünmüyorum sonuçta daha önce de biseksüel bir çocukla aramda bir elektriklenme olmuş ama devamı gelmemişti. Anneme de söyledim o da hayat senin hayatın dedi hatta tanıştırdım bile çocukla o da çok sevdi. Galiba bu sefer kendimi çok kaptırıyorum =) ama aceleci olmak istemiyorum kararımla alakalı sizce ne yapmalıyım?

0|0
18

En İyi Erkek Görüşü

• bence yanlış yaparsın derim seninle aynı yatakta başka birinin onu üzerine binmesine katlanabileceksen tabi mide benim midem ben kaldırırım dersen sorun yok ama böyle şeyler olduğunu biliyorum hatta kendisine atlaması için karısını teklif eden kişilerde biliyorum

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 7

• dünyada milyonlarca kız warken bir erkek neden bir erkekle öpüşür anlam weremiyorm iğrenç senin nasıl hoşuna gitti

0|0
    1|1
  • Eğer birbirinize güven duyarak ve sır saklamayarak ve de herşeyi beraber haberiniz olarak yaparsanız hiçbir sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum... Bende biseksüelim ve senin gibi bir kıza ihtiyacım var :)

0|0
    0|0
  • benimde tanıdıgım biseksüeller var ileride farklı bir durumla karşılaşabilirsin(buradan yazmak pek uygun olmaz), kendini kaptırma hazırlıklı ol.

0|0
    0|0
    • evet ama biseksuel erkekler genelde cok baska tatli oluyorlar öyle böyle degil

• Biz farklı dünyalarda yaşıyoruz.Soruna cevap veremiycem.

0|0
    0|0
  • erkekle aldatıldığını düşünsene birde :)

0|0
    0|0
  • uzak durmak lazım

0|0
    0|0
  • cocuk ileride seni erkeklerle aldatmasın ))

0|0
    0|0
    • Ne ala yapacagi belki de aldatmayacak =) Hem bir erkekle beraber olsa da ben ona aldatma gözü ile bakmam

• belkide aldatmayacak ama :)) Aldatma gözü ile bakmıyorssan sorun yok o zaman mutluluklar ;))

Kızlar Ne Diyor 1

• ben istemezdim

0|0
    0|0
Yükleniyor...