Kas yapmadan vücut gücü ve direnci nasıl arttırılır?

Yaklaşık bir senedir uzak doğu sporlarıyla ilgileniyorum bir bayana yakışacak kadar kaslıyım aşırı değil. Fakat kas güç eşdeğer olmuyor maalesef. Bunun yanında yumruklarımın sert ve hızlı aynı zamanda güçlü olması için ne tarz çalışmalar yapmalıyım?

1|0
6|19

En İyi Erkek Görüşü

• Güc istiyorsan yüksek ağırlık az tekrar yapmalısın yani 100 kilo max kilon ise 80-90 kilo ile 3-5 tekrar yapman sana aşırı derecede güc katacaktır bidaha kine 105 kilo snn maxın olacaktır.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Cross fit mıdır nedir öyle

1|0
    0|0
    • Tam olarak değil mesela kas sadece görüntüde varken bu kası güce dökmek çok farklı birsey örneğin bruce le adamda ağırlık çalışan her hangi bir sporcu kadar kas yok fakat tek bir vuruşla insan hayatına son veren bir gücü var bahsettiğim bu

• Tesekkur ederim gorusun icin ☺

• Rica ederim 😊

• Hız için kum torbasında çalışıp hızlanacaksın. Yumruk ise teknik , vücut ağırlığı ve kas ile bağlantılıdır. Ağırlık en büyük etkenlerden birisi çünkü yumruk atarken gücü vücuttan alırsın bu yüzden boks maçlarında yaşa boya değil de kiloya bakarlar

1|0
    0|0
  • nerdeyse imkansizdir.

1|0
    0|0
  • uzak doğu sporlarında kas ve sertlik önemli değil önemli olan tekniktir tekniğini doğru ve düzgün kullan gerisi hikaye

1|0
    0|0
  • 1 spordan sonra süt
    2 set sayisi fazla olacak , bu direncte arttirir
    3 uyku
    4acı yok racky ;)

1|0
    0|0
  • uzaktan kilo alma verme vucut egzersizi evde aletsiz egzersiz derleri ücretsiz veiyoruz ileşime geçebilirisiniz

1|0
    0|0
  • Fitness ta öğrendiğim bişey var hareketi hızlı yaparsan güçlenirsin yavaş yaparsan hacimlenirsin herşeyi hızlı yap

1|0
    0|0
  • spor

1|0
    0|0
  • Bruce Lee'nin antrenmanlarını araştır. Adamda kasta fazla yok ama çok diri bir insandı.

1|0
    0|0
  • tekrar sayısını azalt kiloları artır farkı gör

1|0
    0|0
  • kas yapmadan ne ya? ne saçma bir tabir kas herkeste var hacim almadan desen tamam. Derini ne kadar inceltirsen o kadar ortada olur kasların. Mesela kaldırabildiğin en ağır ağırlığı alıp az tekrar yapabilirsin bu güç antrenmanına girer

0|1
    0|0
    • Soruyu anlamissan sıkıntı yok. Herkesin anlayabileceği bir soru sormam lazım saygılar iyi gunler

• Protein lazım sana ^^ direnç içinse bol bol dayak ye :D

1|0
    0|0
    • Genelgede dayak atan ben oluyorum sanırım direncsizim 😃

• Anladim 😅 teşekkür ederim 😊

• Rica ederim ^^

• agırlık calısmalısn gub-c artırman ııcn kas olmaz korkma

0|1
    0|0
  • patates kızartması yemelisin

0|1
    0|0
  • Zipla kos agaclara tirman butun kaslarini yor

0|0
    0|0
  • Sen ne diyosun ya :D

0|0
    0|0
    • Açıkca söylemek istedigim yazıyor

• Protein lazım protein.. :))

0|0
    0|0
  • Koşarak vücut direncinizi artırabilirsiniz

1|0
    0|0
    • Pek âlâ güçlü vuruşlar için kac günde bir veya nasıl bir egzersiz programı izleyebilirim

• Tesekkur ederim değerli görüşünüz için ☺

• Rica ederim... 😊 Takıldığınız yerler olursa bu başlık altında sorabilirsiniz.

Kızlar Ne Diyor 6

• Görünmez kas yapmak istiyorsun anlaşılan.. bende o nasıl yapılır bilmiyorum açıkçası ama çikolata gibi kaslarını şişirecek şeylerden kaçın derim ve seni bilmem ama benim favori uzak doğu sporum ninjutsu... Antalya da bir kursu olmadığı için her ne kadar gidemesemde... sevmemin sebebi ise kas gücünü ne kadar az kullanıp tekniği ne kadar iyi kullanırsan o kadar ustalaşıyorsun.. ve bu spor sakatlama ya da öldürme üzerine kurulu

1|0
    0|0
    • Wingsun u öneririm antalya liyim orda yasamasamda bu sporu özel olarak eğitimini veren yerler olduğunu duymuştum ninjitsu eski ve kültürel bir spor dalı olduğu için kullanilan aletler günümüze uzak pek işini göreceğini zannetmiyorum. Wingsun da ninjitsudan hemen hemen istediğini alabilirsin görüşünü paylastigin için çok teşekkür ederim. Burda cinsellik hakkında bir soru sormuş olsaydım 30 görüşün altında gelmezdi lakin bu tarz bilgi içerikli sorular malesef değer görmüyor değerli arkadaşım tekrar teşekkürler

• Birde kendi görüşünü dedikoduyla nitelendirme gerçekten güzel bir bilgi

• 3ay

başkasından duyup kesinliğinden emin olmadığım şeyleri sadece bunun altında yazıyorum :D genelde babam söylemiş oluyor çoğunluğunu

• Uzak Doğu sporlarından hangisini tavsiye edersin

1|0
    0|0
    • Butun vucudunu ve zihnini harekete gecirip butun olmak istiyorsan wing chun veya kung fu.( sadece bacaklarını kullanmak istiyorsan) teakwondo

• Teakwondo yu heryerde bulabilirsin fakat kendi yasitlarinla ve sana uygun ciddi bir eğitim veren seansı secmelisin yoksa hem sporu yanlış tanirsin hem yanlış ogrenirsin sogursun

• Offf peki teşekkür ederim😕

• Bende dovus sanatlariyla ilgiliyim bir kadini en cok bjj gelistiriyor bence

1|0
    0|0
  • her gün koş ve dumble falan kaldır

1|0
    0|0
  • Kadın dediğin kaslı değil dolgun ve yuvarlak hatlara sahip olmalıdır. Ayva göbekli kızlar 1-0 öndedir ben kendi adıma balık et severim.

0|1
    0|0
  • Güzel artar

0|0
    0|0
Yükleniyor...