Herkes neden Galatasaray düşmanı olmuş?

Kimse bizim başırımızı istemiyor nedense herkes bize düşman neden böyle yoksa biz bu lige fazlamıyız?

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• Çünkü onların HAYALLERİNİN BİTTİĞİ YERDE BİZİM GERÇEKLERİMİZ BAŞLIYOR.

3|9
    1|1

Kızlar Ne Diyor 5

• Onlarda olmayan ;

İyi bir kadromuz var

İyi bir teknik ekibimiz

İyi bir Hocamız

Ve iyi bir Başkanımız var... Düşman olmaları çok normal...

0|7
    1|1
    • galatasaray turkiyenin en buyuk 3 camiasından biri ama o saydıkların ne şeref ne saygı bıraktı butun anadolu kulup taraftarının size düşmanlıgı var bunu kıskanmayla alakası yok beşiktaşa bakında ders alın biraz

• :D yıllardır önde olan hep fenerbahçeydi siz biraz fazla uçtunuz çok havalandınız kendinizi dünya da tek takım olarak görmeye başladınız bunun adı düşmanlık değil geçmişinizi unutmayın :D

• Üff yorumlara bak ya. Sadece Galatasaray'a karşı değil bu düşmanlık ligimizde gereksiz düşmanlıklar fazlasıyla var zaten. Bazıları, bişeyleri başaramayınca Galatasaray'a düşmanlığı daha da artıyor o kadar. Hayallerde kalmayıp gerçekten büyük bir takım olduğumuzu defalarca kanıtladığımız için!

0|2
    1|0
  • Çünkü onlara göre, bu lige göre fazla şerefliyiz

0|3
    1|0
  • Beni elestiricekse benden iyisi elestirir benim dengim elestirir o yuzden kus seslerini duymuyorum kukreye kukreye geliyoruz

2|3
    1|0
  • ne düşmanı kardeşim ya,başarılarınızı abartıp antipati topluyorsunuz.diğer taraftarlar sizi bu yüzden sevmiyor.yoksa türkiye ye sizden daha önce yıldız getiren 2 takım daha var.büyük klüpleri de yendiler .farklı olma çabasına girmezseniz değişimi görürsünüz.

0|1
    1|5
    • başka takımın UEFA Kupası var mı yok sadece bızım var :)

• bahane yok sen dedin zevkten uyuyamadım diye ben de dedim senin için iyi oldu devam yani uefayı hatırlatmaya hadi yine iyisin:))

• hadı üzülme sen yıne

Erkekler Ne Diyor 13

• basit:meyve veren ağaç taşlanır

1|4
    1|2
  • Çekemeyene anten takarız.

Dengesize terazi.

(;

0|2
    0|0
  • yıllardır önde olan hep fenerbahçeydi bunu kimse inkar edemez ama siz kendinizi çok abarttınız dünya da tek takım sandınız :D fazla havalanmayın fenerbahce çok zor bir süreçten geçti sizde bu süreçte kendinizi geliştirdiniz saygı duyarım ama biri düşerken biri koşacak bu böyledir neyse şampıyon olursanız hakkınız olamazsanız daha unutun :D

0|0
    1|3
  • insan hiç BABAsını sevmezmi hayırsız evlatlar

0|1
    0|0
  • kuyruk acısından kardeşim bunlar bu lige göre fazla şerefliyiz

1|4
    1|1
  • tabiki fazlayız zaten Türkiyede en çok kupa alan avrupa kupalarını Türkiyeye getiren yani Türkiyenin en iyi takımıyız bunu ezeci bir üstünlük haline getirmeye çalıştığımız için böyle saçma işlere giriyorlar ama bilmiyorlar ki DURDURAMAYACAKSINIZ

1|2
    1|1
  • bir den bire götünüz fazla kalktı ondandır :D

1|2
    2|5
  • Galatasarayımı çekemeyenlere alternatifler.

1) Halay çekebilirler

2) Mekik çekebilirler

3) Fön çekebilirler

4) Kafaları çekebilirler

5) Zikir çekebilir

6) Tesbih çekebilirler

7) İç çekebilirler

8) of offffffff çekebilirler

9) YA SABIR ÇEKEBİLİRLER..

0|0
    0|1
  • ne ekerseniz onu biçersiniz

1|2
    0|5
    • Turkiyeye Avrupa Kupasi getiren tek takimiz biz yani bundan da çekemezlık olabılır

• fazla başarılı olunca başarısızlar kıskanır.

2|3
    0|0
  • Yahu anlamıyorum bu işi,hem başkanları şike yapıyor,pisliğe batırıyor kulübü,hemde biz çok zor süreçten geçtik diye ağlıyorlar,kendilerini acındırıyorlar. Yahu size kim dedi şike yapında bu pisliklere batın diye? Yapmasaydınız kardeşim. Madem ki siz şikeden rahatsızdınız o halde neden azizi tekrar seçtiniz. Sizi bu pisliklere bulaştıran kişi aziz değil mi? Hem şikeci başı,suç örgütü lideri adamı başkan seçin,sonrada bu süreç bizi yıprattı diye ağlayın. Bu ne pehriz bu ne turşu yahu...

Galatasarayı çekemiyorlar,çünkü zaten avrupa başarılarıyla kendilerinden çok çok öndeydi,şimdi finansal,sportif ve akla gelebilecek her alanda rakipleriyle arayı dahada çok açtı. Bu şekilde arayı çok açan kulüpler yalnız kalır,onun rakipleride birbirine yaklaşıp işbirliği içine girerler. Bunun aksi eşyanın tabiatına aykırıdır zaten...

1|0
    0|0
  • Büyük olmak için ne yaptınızki söylermisin..sonuçta bir takım şampiyon olacaktı bu ligde...Diğerlerinin kötü performansı sonucunda iyi gibi gözüküyosunyuz sadece...O kadar çok başarılı olsaydınız şimdi en azında 20-25 puan fark atmalıydız-nız ki sizi başarılı görsünler...

1|0
    1|1
    • şsmpıyon oluyorsan demek kı ıyısın gerısı bahane

• şampiyon olmakla büyüklük olmuyo birader. Ancak kendini avutursun...

• çok havalandınız aslanım

0|1
    4|4
    • ama şampiyonluk geliyor ve onun yanında buyuk yıldız futbolcular

• mütevazi olunabilinir

Yükleniyor...