UEFA'den Beşiktaş'a vize

beşiktaş gelecek yıl avrupa kupalarına katılabilecek sonunda hadi hayırlısı olsun bakalım beşiktaş neler yapabilecek eger bu yıl 2.ciliği fenerden alırsa şampiyonlar liginde olur sizce beşiktaş avrupada nerelere kadar ulaşabilir ön elemeleri geçicektir gruplardanda çıkabilir daha ötesi için neler olur sizce

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• Umarım UEFAda iyi bir yerlere gelirler ama seneye hangi stadda oynayacaklar merak ediyorum

1|2
    0|2
    • derdi size düşmedi butun anadolu kuluplerinin kapsı beşiktaşa acıktır hiç olmassa kendi stadımız kendi paramızla gögüs gererek yapıyoruz

Erkekler Ne Diyor 11

• yapılacak takviyelerle başarı gelir.çarşı uefaya karşı

1|1
    0|1
  • Beşiktaşı desteklerim halkın takımılar ve fenerliler gibi kibirli kendini beğenmiş değiller..başarılı olmalarını da gerçekten canı gönülden isterim.. tweet falan da atmam rakiplerine:)

1|2
    0|0
  • Aman hiç ikinci olup şampiyonlar ligine gitmesinler uefaya gidip kendi dengleriyle oynasınlar ikinci bir hezimet istemeyiz

0|1
    1|1
  • Beşiktaş bu yıl ligde beni en çok şaşırtan takım oldu elindeki oyuncularla 3. lüğü geçtim hala 2. lik şansları var buda cl şansı demek valla helal olsun ne diyim

0|2
    0|0
  • şampiyonlar ligine gitmeyelim bizim için iyi olmaz bu sene gs fb şmpiyonlar ligi bizde uefaya gidiceğiz allahın izniyle

0|1
    2|1
  • Muhtemelen EUFA'ya gideriz seneye..Transfer dönemi bitsin, kadro bi' kurulsun.Ondan sonra düşünürüz Avrupada nerelere geleceğimizi..

0|0
    0|0
  • beşiktaşın şanlı forması yeter avrupaya kartalice...ama yeter yıldırım demirören yeterrrrrrrr

0|1
    0|2
  • Sence nereye kadar gider bizim takım omega3 :) iyi yerlere gitmesini istiyorsundur muhakkak :)

0|0
    0|0
  • Beşiktaş bu sene avrupada hiç maç kaybetmedi.

0|0
    0|2
  • bence çeyrek final oynar

2|2
    0|0
  • Yapabildiklerinin en iyisini yaparlar inşallah Avrupa'da Galatasaray'ı desteklediğim kadar desteklerim Beşiktaş'ı.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...