Ankara'da vakit geçirile bilicek nereler var ?

Malum yaz geldi havalar ısındı herkes dışarılara dökülmeye başladı Ankarada nerelerde gezilebilir cafelerden filan sıkıldım artık kızılay bahçeli mi var sadece

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• topla arkadaşlarını gölbaşına git bu sıcaklarda kızılayda falan pişersin la. biz mesela yarın kurtboğazına gidecez havuz mangal karılar kızlar uuuu harika olacak. veya club falan istiyorsan park caddesine ümitköy tarafına gideceksin. bahçeli yedi falan yaparsın aslında ama ordada ortam kötü. gazide okuyan ne kadar kezban hırt keko varsa oraya akıyolar hiç iyi değil. havalar zaten sıcak serin ve sakin yerler lazım. geçen de şey yaptık bak kızılcamama gittik iki tane yüzlük rakı aldık rakılarla karpuzu suya attık la buz gibi oldular sabaha kadar kırdık kafayı.

0|0
    0|0
    • Gölbaşında oturuyorum zaten olmazsa bir göl yapalım :) Ama Ankarada gündüz yaşanılmayacağını anladım Ankara gece güzel trafik yok herşey daha güzel hayat Ankarada gece güzel

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 3

• ıgrenc bıyer alısverıs merkezlerı bıle sabah 10da acılıyo bıkere gıttım 2 saat sonra arabaya bınıp gerı dondum

0|0
    0|0
  • Ankarada askerlik yaptım hiç bir yer yok kızılaya git ama hiç bir bara gitme çünkü çok basit ve iğrenç sakarya caddesine git oralar güzel..

0|0
    0|0
    • Ankarada gece hayatı olarak sadece pavyonlar kayda değer

• aynen barlara genç kızlar koymuşlar mini eteklerle dolaşıyolar asker ya da genç kısmı çekmek için bir kere gittim mide bulandırıcı gerçekten.

• haydi herkes kadıköye , ankarada ne var la vakit geçirecek

0|0
    0|1
Yükleniyor...