Dunyanin en en iyi 3 cu futbolcusu kim?

Yani simdi ronaldo messi herkes bunlari biliriyor , atiyorum en iyi futbolcu ronaldo 2 ci messi peki 3 cusu bunlardan hangisi anladiniz herhalde !! 😄

• Gareth Bale?
    7% (1)9% (1)8% (2)Oy Ver
  • Iniesta?
    7% (1)9% (1)8% (2)Oy Ver
  • Robben?
    7% (1)0% (0)4% (1)Oy Ver
  • Bellerin?
    7% (1)0% (0)4% (1)Oy Ver
  • Benzema?
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Suarez?
    0% (0)27% (3)12% (3)Oy Ver
  • Neymar?
    72% (11)55% (6)64% (17)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Zor bir soru oldu şimdi aklıma gelmeyende birçok isim olabilir Neymar var Hazard var İbra var varda var yani :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 7

• Bence Neymar

0|1
    0|0
  • ronaldo
    zlatan ibrahimoviç
    şevçenko
    messi
    çok var aslında niye üçle sınırlandırdın bizi -.-

0|1
    0|0
    • Cunki yazdiklarim dunyanin en iyi futbolculari ve sevcenko artik yaslandi onu neden yazdin anlamadim adam artik futbol oynuyamiyor 😄😄

• oynadığı dönemde az mı iş yaptı iyi futbolcudur şimdi federasyon başkanlığı falan yapıyor :P yukarıda yazdıklarım yeter zaten :D

• Aynen 😄😄

• bale şu an formuyla 1. sırada.

0|1
    0|0
  • Kesinlikle Suarez. Adam ortalığın tozunu attıtdı bu sene. Bu arada Bellerin ne alaka ak?

0|1
    0|0
    • Bellerim dunyanin en hizli defansif oyuncusu adam 97% kosuyor ronaldodam hizli

• Aga sen anlamıyorsun futboldan. Savunma yapmak çizgiden top çıkarmak mı demek? Markaj ve pozisyon bilgisi lazım. Bellerin savunma yönünden muazzam bir bek değil. Ofansif özellikleri kuvvetli bir bek. Ayrıca Xavi ve Pirlo'nun şutları demişsin. Xavi ve Pirlo deyince akla pas yeteneği ve oyun zekası gelir. Şut arka planda. Boşa tartışmaya gerek yok.

• Ben bellerinin futbol hayatindan yazdim defans oyle defansda bu yapilir diye bir sey yazdigimi hayirlamiyorum , malum yazdiklarimi anlamamissin ne demek istedigimi herneyse iyi geceler

• Su an Dimitri Payet olabilir.

0|1
    0|0
  • Suarez

0|1
    0|0
  • Bilmiyom ilgilenmem

0|1
    0|0
Yükleniyor...