Dursun Özbek Sizce Galatasaray'ı Bitirmeye mi Çalışıyor?

Emre Çolak ve Bilal Kısa gibi kadroda iyi alternatif olacak oyuncular gönderildi. Serdar Azize 4.5 Milyon Euro verildi. Riekerink le sezon nasıl geçer belirsiz. Yıldız oyuncular birer birer kusturuluyor

2|3
13|75

En İyi Erkek Görüşü

• o takımı elime verseler 3 yılda borçsuz bir klüp haline getirmezsem adam değilim muslera ve snıjder dışındaki herkesi göndereceksin afrika ve güney amerikadan git topla gel içinden elbet 2 gölcü 3-5 orta saha defans çıkar ucuz ucuz oynat onları oynatacak birde yerli teknik adam olacak başlarında en iyi aday ersun yanal klüpteki kuralları değiştireceksin yıldız diye elin posası çıkmış 30 yaşındaki adamı transfer etmeyeceksin 26 yaş üstü transferi yasakla en fazla ödediğin rakamda 1 milyon olsun bak nasıl oluyo kulüp sabri gibi adama bile 5 milyon para veriyoz be

0|0
    0|0
    • kardeşim bu dediğin türkiyede olmaz burda torpil döner senin ne kadar iyi oynadığının pek katkısı olmaz , arkanda adamın olacakki gs fb bjk gibi takımlara yükselesin, dediğin başka ülkelerde uygulanıyor zaten görüldüğü gibi futbol anlayışları 4 5 gömlek üstün

• ben besiktaslıyım vereyim en büyük örnegini hiç bir halt yapmadıgı halde mustafa pektemekle daha gecen sene sözlesme imzaladılar 1.6m euro kazanacak bu sene sosa oda 1.6 kazanıyor sosanın var olan bir anlasması var zam istemesi yanlıs ama pektemekle sosada aynı maası kazanıyorsa bir yanlıs var demektir torpille geldigine eminim pektemegin her kesi gönderebiliyorlar onu gönderemiyorlar aynı sekilde kaleci tolgada torpilli oynuyor her takımda var böyle oyuncular

• @sadfr sabri var galatasarayda yıllardır beş para etmez bir adam orta açamıyo daha ama oynuyo selçuk yıllarca fenerde forma giydi onlarca örnek var bunlar gibi

En İyi Kız Görüşü

• Cidden bn böyle bir yönetim anlayışı görmedim, duymadım..

Sponsor anlaşmaları rezillik..
    Transfer anlayışı zaten yok..
    Takviye anlayışı mantık dışı..
    Eldeki yıldızları yok etme konusunda daha iyisi yok..
    Ekonomik ve sportif anlamda dünyanın rn basiretsiz yönetimine aday kendileri..
    Rezil oğlu reziller...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 74

• Takım zaten bitik, adam da çapsız işte öylece okeye dönüyor.

0|1
    0|0
  • Emre Çolak ve Bilal Kısa işe yaramaz adamlar olsaydı kimse almazdı buna emin ol. Alan takımlarda onlar oynarken biz kenardan yine yönetime kızarak izleyeceğiz. Bilalin hadi yaşı vardı neyse ama Emre gibi genç birini yollamak bastığın dalı kesmek gibi bişey. Yerine adı sanı duyulmadık adamları alıp sonra kadro şişti diye bedavaya yollarsın. Ama bu adamlar yeteneksizse yine kimse almaz. Dursun Özbeğin transfer politikası aynı elindeki malı yarı fiyatına satmaya çalışıp sonra onuda başaramayıp yok fiyatına satış yapan tüccarlar gibi.

0|0
    0|0
  • Enteresan kararlar veriyorlar, hiç tranfer yapılmasa tasarruf diyeceğim ama gereksiz harcamalar da mevcut, ben anlayamadım ne yapmak istediklerini. Böyle devam ederlerse seneye kimsenin aklına gelmeyeceği kötü durumlara düşebilir takım.

0|0
    0|0
  • Ya ben Hamit öldü sanıyordum o derece unuttum adamı tutmuş ölmüş adamla aman öldüğü sanılan adamla sözleşme imzalıyor. Şampiyonluğa oynayacak takımı dağıttı 6. sirada zor bitirdik. Artık fenerlilerle dalga bile geçemiyorum önceden UEFA kupamız var, Süper kupamız var diyordum dalga geçiyordum şimdi onlar birde Hamit altıntop var sizde değil mi diye bizimle dalga geçiyorlar. Rezil etti şerefsiz herif bizi.. 😠😠

0|0
    0|0
  • Galatasaray'ın As sağ beki Linnes yedek bek Sabri ve yedeğin yedeği Tarık Çamdal'dan daha düşük ücret alıyor... Sadece bu bile yeterli her şeyi görmek için...

0|0
    0|0
  • Serdar Aziz'i kaça almayı planlıyordunuz? Futbol piyasasından haberiniz yok tabi 4.5 milyon para bile değil kulüplerin kazandıkları yanında.

0|0
    0|0
    • Etmez o adam o kadar etmez. Yurt dışında ederi en fazla 3 verirler. Bak xabi gibi adamlar 5m alıp transfer oluyorlar. Biz tarik a 5 verdik

• 4.5 milyon para mi degil? Futbol piyasasindan haberimiz mi yok? Adamlar 7 milyona snejder i nani yi aldi zamaninda aha dayiya sor. 4.5 fazla

• Ben o kadar karamsar değilim, Emre çolak kendisi ayrılmak istediğini biliyorum, Bilal gayet iyiydi ama Bilal gibi kazanan çok oyuncu var, ve bu şişkinliğin erimesi lazımdı, 20 kere şampiyon olmuşuz varsın 1 sene de daha olmayalım, ama şu kulüp azıcık düzlüğe çıksın, her gelen yiyip içip har vurup harman savurdu, ne oldu? Koskoca Galatasaray UEFA'dan 1 sene men aldı. Bidaha bunu yaşamamız gerekiyor, UEFA'ya gidememek başarısızlık, alınmamak prestijsizliktir, her kulüp dönem dönem başarısız olur ama prestiji asla kaybetmemek gerekiyor, son olarak; umarım bu saçma yönetim kurulu Sneijder ile yolları ayırmaz...

0|0
    0|0
  • Emre Çolak alt yapından çıkan yetenek birde
    neden bırakırsın be adam
    Adam resmen takımı çökertecek

0|0
    0|0
    • Emre Çolak istikrarsiz olsada yetenekli bir oyuncuydu. Onu geç Selçuk sakatlansa o nu aratmaz dediğimiz bir Bilal Kısa vardı adam o nuda gönderdi. Bugün Bilal kalitesinde bir alternatif alabileceklermi

• Bütün düşük maaşlı futbolcuları gönderdiler kaç yıldır ayağına top değmeyen hamit dünyanın parasını alıyor olcan 100 kilo neredeyse emre gibi futbolcuya arda kadar şans verilse belki çok başka yerlerde olurdu ama deportivoda kendini gösterip çok iyi yerlere gelince daha çok üzülcez...

• Elindeki bütçe belli ondan önce gelenlere suç bulun ha başarılı değil o ayrı konu ayrılmalı ama dursun gelene kadar ohooo

0|0
    0|0
  • Adam ne yapsın bu kadar borç batağında ne yapabilir başka biraz amatör kaldığı doğru ama fazla yükleniyosunuz başkana

0|0
    0|0
  • ben bu adamın Galatasaraylı oldugundan şüphe ediyorum

0|0
    0|0
  • Riekerink tercihi doğrudur ama gerisi rezalet. Bu kadar olur. Sanki adam fenerin içeri yerleştirdiği ajan. O derece kötü yönetiyor. Bu adamın başa geçmesini İnan Kıraç istemese hayatta inanmazdım gerçekten kulübün menfaatini gözettiğine.

0|0
    0|0
  • Ne yaptıklarını biliyorlar mı

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Dursun, galatasaray'ı **************************************. Anladınız.

0|0
    0|0
  • allah özberk i başınızdan eksit etmesin.

0|0
    0|0
  • Haklısın ilk 6 yi zorlucak takımda kalmalı emre Çolak bilal kısa

0|0
    0|0
  • kardeşim derim o adam bir halt bildiginden değil valla bak eğer anliyorsa bütün Türkiye beni s*k*sin dursun Özbek gitmeli gitmeli...

0|0
    0|0
  • Sahipsiz kaldı koca takım... Aysal-tulun ikilisi rezil etti sonra bu herif iyice bitirdi

0|0
    0|0
  • Adam bence fenerli

0|0
    0|0
  • bir 4-5 yıl bir şey beklemiyorum ben takımdan.

0|0
    0|0
  • Dursun özbeğin hmk

0|0
    0|0
  • Basit değil bu işler. Biz feda dedik sefa sürüyoruz :D

0|0
    0|0
  • Bitiremedi gitti mk

0|0
    0|0
  • Sadece futbolcuları değil taraftarlarıda küstürdüler her sene forma satın alırdım kombine üyesiydim iptal ettirdim forma filanda almıyorum artık benim gibi yüzlerce kişi var...

0|0
    0|0
  • Serdar azize vermedi 4.5milnu bonservis bedeli o... sedar yillik 2 mil$ alacak senin yildiz dedigin sjneder yillik ne kadar alip ne kaadar is yaptigina bak...

0|0
    0|0
  • Batsın inşallah 😁😀

0|0
    0|0
  • aziz bizim basimizdayken size bisey olmaz rahat olun

0|0
    0|0
  • Sen yanlış cinsiyette gelmişsin dünyaya bebek

0|0
    0|0
  • Dursunla başarı bekleyen gittsin pembe dizi izlesin Vizyonsuz herifin teki..

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    44

Kızlar Ne Diyor 12

• kesinliklee/

0|0
    0|0
  • evet hayatinda yaptigi en buyuk hata bu olcak

0|0
    0|0
  • aynen snejder dahil çoğuna para cezası vermiş birde üstüne hiçbiriniz vazgeçilmez değilsiniz demiş :D

0|0
    0|0
  • Butun sorunlar bitti derdimiz gs oldu 😊

0|0
    0|0
  • Bitirsin Galatasarayı

0|0
    0|0
  • kendi elleriyle ölüm fermanını imzaladı bence bugün

0|0
    0|0
  • Bir bayan olarak cevabim pas 🐸

0|0
    0|0
  • Bitse de bizde kurtulsak

0|0
    0|0
  • Bilemedmki

0|0
    0|0
  • bence istifa etmeli

0|0
    0|0
  • Takım zaten bitmiş durumda iyice bitirmeye çalışıyor.

0|0
    0|0
  • Evett

0|0
    0|0
Yükleniyor...